Marcelina Sowa powraca w sesji w stylu fetysz

Międzynarodowa kariera Marceliny Sowy nieco przygasła, ale modelka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Lekko perwersyjna sesja to dla niej radykalna zmiana wizerunku.

Marcelina została odkryta dzięki konkursowi w magazynie "Dziewczyna" i mimo brakujących centymetrów (wtedy mierzyła 170cm) zrobiła błyskawiczną karierę międzynarodową. Kampanie Dior Snow Pure Cosmetics i perfum "Young Sexy Lovely" YSL (zdj. poniżej), a także zachwyt Karla Lagerfelda, sprawiły, że nastolatka szybko wyrobiła sobie markę. Mimo że Marcelina urosła, jej kariera znacznie zwolniła i obecnie pojawia się u mniej istotnych projektantów i w mniej istotnych magazynach. Złośliwi mówią, że blondynka o wielkich oczach ustąpiła miejsca młodszej JAC .

Marcelina SowaMarcelina Sowa Marcelina Sowa fot. thefashionspot.com

Rok temu słodka blondynka zmieniła agencję z NEXT na New York Models, a teraz eksperymentuje z wizerunkiem. Jeszcze w grudniu w magazynie Singles Korea była słodka i dziecięca jak zwykle, ale jej najnowsze zdjęcia zupełnie przełamują jej dziewczęcy image. W mocnym makijażu i odważnych lateksowych strojach od Atsuko Kudo , Marcelina jest równie seksowna, co groźna. Bardzo ciemne, zrobione z wysokim kontrastem zdjęcia odsłaniają największy, poza oczami w stylu Bambi, atut modelki. Marcelina Sowa , mimo mikroskopijnych wymiarów (75-60-85), ma piękne kobiece kształty - spory jak na modelkę biust i zaokrąglone biodra.

Bardzo podoba nam się taka zmiana wizerunku. Blondynek o dziecięcej urodzie jest wiele, ale niewiele z nich ma szanse zostać "polską Larą Stone". Jak Wam się podoba drapieżna sesja Polki?

GALERIA

Foto Angelo D'Agostino

Stylizacja by Lisa Jarvis

Fryzury Yusa Takashi

Makijaż Yuki Hayashi

Modelka Marcelina Sowa (New York Models/Modelplus)

Podoba Wam się sesja Marceliny Sowy?
Więcej o: