Złote Globy 2012: pierwsza stylizacja z czerwonego dywanu!

Kelly Osbourne jest pierwszą gwiazdą, jaka podzieliła się ze światem zdjęciem swojej stylizacji prosto z czerwonego dywanu rozdania Złotych Globów 2012.

Kelly Osbourne właśnie umieściła na Twitterze zdjęcie stylizacji, jaką prezentuje dziś na wielkiej gali Złote Globy 2012 :

Kelly Osborne na rozdaniu Złotych Globów 2012Kelly Osborne na rozdaniu Złotych Globów 2012 Kelly Osborne/Twitter

Wspaniałą niebieską suknię o fasonie przypominającym ogon syreny zaprojektował dom mody Zac Posen .

Suknia jest prosto z wybiegu i nie wierzę, że się w nią mieszczę! - mówiła gwiazda dzień wcześniej portalowi E!. - Jest tak piękna, że można dla niej umrzeć! Sprawia, że wydaję się cholernie wysoka i wyglądam niemal jak anorektyczka (śmiech). Kocham ją!

Zwykle gwiazdy potrafią zmienić zdanie co do wyboru kreacji nawet na 5 minut przed wyjściem. Kelly jednak rzeczywiście zakochała się w sukience Posena, bo ostatecznie występuje dzisiejszej nocy właśnie w niej. Swoim zdjęciem podzieliła się już z fanami, stając się tym samym pierwszą gwiazdą tegorocznego rozdania Złotych Globów , której stylizację poznaliśmy.

Jak czytamy na różnych zagranicznych portalach internetowych, najbardziej oczekiwanymi stylizacjami nocy są te, jakie pokażą Angelina Jolie i Rooney Mara . Atelier Versace i Lanvin? A może Elie Saab i Givenchy...? Jak myślicie?

Zdjęcie Kelly Osbourne prosto z czerwonego dywanu w Los Angeles znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: