Weronika Rosati na gali rozdania Złotych Globów 2012

Nie tylko Abel Korzeniowski reprezentował Polskę podczas gali rozdania Złotych Globów 2012 - na imprezie pojawiła się też gwiazda serialu "Luck", Weronika Rosati.

Jak się okazuje, wśród sław, jakie bawiły się podczas gali wręczenia Złotych Globów oraz na towarzyszącym jej after party, była też Weronika Rosati . Gwiazda, którą w najbliższym czasie będziemy mogli oglądać u boku Dustina Hoffmana i Nicka Nolte w serialu "Luck" , jest wielką miłośniczką kina i nie mogła przegapić jednej z najważniejszych imprez mu poświęconych:

Weronika RosatiWeronika Rosati Mat.prasowe

Na tę wyjątkową okazję Weronika wybrała długą do ziemi suknię projektu swojej mamy, Teresy Rosati . Czarno-biała suknia pasowała na tego rodzaju event, tym bardziej, że materiał, z jakiego jest zrobiona, zdobią kultowe zdjęcia Marilyn Monroe . Zważywszy na to, że Złotego Globa dla Najlepszej Aktorki wręczono Michelle Williams właśnie za rolę Marilyn, Rosati nie mogła lepiej trafić.

Dla przypomnienia - kiedyś, na Balu Dziennikarzy, w sukience z naniesioną twarzą Monroe wystąpiła Monika Olejnik :

OlejnikOlejnik Kapif

Kreacja, jaką włożyła Rosati, pojawiła się w kolekcji "Wszechświat Kobiet" , pokazywanej m.in. podczas Beverly Hills Fashion Festival :

pokazpokaz Teresa Rosati/Facebook

Jako dodatki Weronika Rosati wybrała szpilki Chanel i biżuterię marki Apart . Po uroczystej gali aktorka wraz z takimi gwiazdami jak Jane Fonda, Ewan McGregor czy Claire Danes bawiła się na after party HBO .

Jak podobała wam się stylizacja Weroniki Rosati ? Piszcie w komentarzach.

Więcej zdjęć w GALERII

Więcej o: