Seksowna Rihanna znów pozuje dla Armaniego - mamy zdjęcia!

Seksowna Rihanna uwodzi w nowej kampanii bielizny i dżinsów Armaniego.

Pierwsza kampania Rihanny dla Armaniego okazała się hitem - uznano ją nawet za najseksowniejszą kampanię 2011 roku. Nic więc dziwnego, ze marka nie chce zrezygnować ze swojej gwiazdy i uczyniła ją bohaterką kolejnej kolekcji seksownej bielizny i dżinsów.

Tym razem Rihanna wygląda na zdjęciach jeszcze bardziej ponętnie - choć sądziliśmy, ze to już niemożliwe. Gra nie do końca niewinną Lolitkę o zniewalającym spojrzeniu i słodkim uśmiechu:

RihannaRihanna Armani

Podczas pierwszej sesji dla Armaniego Rihanna była ostrą blondynką, teraz stawia na naturalność. Ciemny kolo włosów, praktycznie niewidoczny makijaż i look, jakby dopiero wstała z łóżka. W takim wydaniu satynowa, koronkowa bielizna prezentuje się po prostu wspaniale.

Poza bielizną Rihanna reklamuje też dżins. Na jednym ze zdjęć pozuje w krótkiej kurtce dżinsowej, którą zasłania piersi, na innym w dopasowanych spodniach, które podkreślają jej kształty:

RihannaRihanna Armani

Sesja różni się znacznie nie tylko od ostatniej kampanii Rihanny dla Armaniego, ale też jej estetyka odbiega znacznie od tego, co zwykle serwowała marka. Nie ma charakterystycznego dla Armaniego wyrafinowania, jest za to czysty, niewymuszony seksapil, naturalność i młodzieńczość. Choć w zdjęciach nie ma w zasadzie niczego niezwykłego, to jednak mocno przemawiają do wyobraźni. Klimat sesji przypomina nam zaś nieco stare kampanie CK Jeans .

To dopiero preview całej kampanii, więc może Armani jeszcze czymś nas zaskoczy. Jednak mimo że podobne zdjęcia widzieliśmy już wielokrotnie, i tak uznajemy sesję za udaną - z prostego powodu: Rihanna jest niesamowita!

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: