Już jest! Wspólna sesja Piotra Adamczyka i Kate Rozz w nowej "Vivie!"

Piotr Adamczyk i Kate Rozz jako nowożeńcy na okładce nowego wydania magazynu "Viva".

A jednak się pobrali! Po tygodniach spekulacji w końcu potwierdziły się plotki - Kate Rozz (inaczej: Katarzyna Gwizdała) została żoną aktora Piotra Adamczyka (znanego m. in. z ról papieża czy Chopina). Tytuł nowej "Vivy" - "Już po ślubie!" - rozwiał ostatnie wątpliwości:

Adamczyk i Rozz na okładce VIVYAdamczyk i Rozz na okładce VIVY Viva

Najpierw mówiło się, że para wzięła ślub w Szwajcarii, potem sugerowano, że do symbolicznej ceremonii doszło w domu ich wspólnych przyjaciół, następnie twierdzono, że zaślubiny w ogóle nie miały miejsca.

Tymczasem, jak w poniedziałek podał "Flesz" , ślub miał miejsce w Warszawie, gdzie na co dzień mieszka Adamczyk i gdzie prowadzi swoją restaurację "Stary Dom" . Piotr i Kate powiedzieli sobie "tak" w urokliwym kościele na Bielanach. W ceremonii udział wzięło zaledwie kilka osób, w tym mama i siostra Rozz oraz dwójka jej dzieci. Świadkiem Kate był jej przyjaciel, projektant Maciej Zień (więcej o ich relacji tutaj ), zaś Piotra jego menedżerka, Sylwia Diakowska. Młodej Parze towarzyszyła też dyrektor domu mody La Mania, Joanna Przetakiewicz , prywatnie przyjaciółka Kate.

Potwierdziły się też informacje na temat sukni ślubnej Rozz. Mówiono, że projektował ją Zień - tak też było w rzeczywistości. Koronkowa kreacja utrzymana była w klasycznym stylu i lubianym przez Rozz minimalizmie. Panna Młoda zamiast bieli wybrała kolor ecru. Niestety, management Zienia przynajmniej na razie odmawia podania innych szczegółów dotyczących sukni.

W najnowszym numerze magazynu "Viva", który do sprzedaży trafi już jutro, ukazała się wyjątkowa sesja Adamczyka i Rozz - pozują już jako małżeństwo. Nie są to jednak zdjęcia ślubne, ale - jak sugeruje okładka - fotografie wykonane w Paryżu. Zdjęciom nowożeńców towarzyszy opis historii ich znajomości, a dokładniej miłości, zredagowany przez redaktor naczelną "Vivy", Katarzynę Przybyszewską.

Cóż, pozostaje nam tylko życzyć Adamczykowi i Rozz dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Więcej zdjęć w naszej GALERII

Zobacz również:

Jak zmieniała się Kate Rozz - metamorfoza narzeczonej Piotra Adamczyka

Więcej o: