Ola Kuligowska i Nicole Rosłoniec w lookbooku Apart

Apart nadal współpracuje z dziewczynami z ?Top Model?. Do stałej twarzy marki, Oli Kuligowskiej, dołączyła Nicole Rosłoniec.

Niezbyt wysokiej Oli Kuligowskiej nie udało się na razie zrobić kariery międzynarodowej, mimo wysiłków Marcina Tyszki . Jednak, jej zapamiętywalna, harmonijna twarz i sympatia widzów zapewniła jej stały napływa zleceń w Polsce. Ola reklamuje kożuchy Jedynak i od dłuższego czasu występuje w lookbookach Apart . Teraz dołączyła do niej koleżanka z pierwszej edycji "Top Model" - Nicole Rosłoniec. Ola prezentuje większą kolekcję srebra, a Nicole pozuje w kolekcji ze złota.

Szczególnie ciesz nas obecność tej drugiej - Nicole to najbardziej pechowa piękność pierwszej edycji TVN. Na początku wydawało się, że piękna blondynka z diastemą może wygrać "Top Model", ale szybko pogarszająca się kontuzja kolana wyeliminowała ją z gry. Przypominamy, że Nicole w programie zastąpiła mało ciekawa Magda Swat, która również nie zagrzała miejsca w domu modelek. Po programie, Nicole zrobiła kilka sesji i kampanię dla marki Cropp , ale jej kariera nadal nie rozwija się na miarę predyspozycji. Mamy nadzieję, że współpracujący z D'vision, mediolański oddział Elite załatwi jej jakieś przełomowe zlecenie.

Bardziej lubimy sesje z udziałem Nicole , ale wydaje nam się, że do sesji dla Apart bardziej pasuje Ola Kuligowska . Bliżej jej do klientek sieci jubilerskiej - przypomina zwyczajną, piękną młodą kobietę, podczas gdy Nicole ma predyspozycje do edytoriali. Zimna uroda i diastema wpisują ją we współczesne kanony modelingu.

Która z modelek bardziej Wam się podoba? Któryś komplet biżuterii zachwycił Was szczególnie?

GALERIA

Zobacz także: Biżuteria jak różaniec - hit czy kit?

Więcej o: