Kasia Struss w egzotycznej sesji i miniwywiadzie dla Harper's Bazaar

Dwie świetne okładki na raz - w hiszpańskim Harper's Bazaar i koreańskim Vogue. Dobra passa Kasi Struss trwa!

Hiszpański Harper's Bazaar poświęcił polskiej top modelce okładkę, duży edytorial i notkę o jej długiej drodze na szczyt. Kasia jest prawdziwą gwiazdą numeru! Piękna, minimalistyczna okładka zapowiada sesję fotografa o pseudonimie Nico. 24-latka pozuje w koszuli i fuksjowych szortach od Burberry Prorsum , w niedbałym koczku i makijażu z mocnym eyelinerem - bardzo w stylu retro. Modelka przedziera się przez biały papier, tak jakby nowa, wiosenna sylwetka wykluwała się wraz z nadejściem nowego roku.

Zachwyca także edytorial z Kasią. Niestety, skany z Hiszpanii nie są najlepszej jakości - gdy tylko uda nam się zdobyć HB, zastąpimy je lepszymi. Sesja Nico koncentruje się trendzie na printy w wersji wiosenno-letniej. Nadruki w kwiaty i owoce są tu zestawione z egzotyczną roślinnością, a nawet... żywymi papugami, którym bardzo "do twarzy" w towarzystwie ubrań Dolce & Gabbana .

Przy okazji sesji, redakcja postanowiła przybliżyć hiszpańskim czytelnikom początki kariery top modelki. Kasia nie została "odkryta" na ulicach rodzinnego Ciechanowa, ale sama wysłała zdjęcia do agencji.

Moja historia nie jest szczególnie emocjonująca, bo to ja zrobiłam pierwszy krok gdy miałam 17 lat. Nawet po tym jak zadzwonili do mnie z agencji, do której pisałam, zwlekałam rok, zanim się tam pojawiłam. Jestem bardzo nieśmiała - opowiada Kasia.

Top modelka zdradziła też Harper's Bazaar , że bardzo łatwo się nudzi, więc zawód modelki jest dla niej wybawieniem. Ciągłe podróże i nowe wyzwania sprawiają, że nie ma w nim miejsca na rutynę. Kasia kocha podróżować także w czasie wolnym. Zwiedziła już Tajlandię i Bali, w tym roku planuje podróż do Indii. Pomyśleć tylko, że jeszcze kilka lat temu cierpiała na tremę:

Mój pierwszy pokaz był dla Louis Vuittona jakieś 5 lat temu. To było bardzo emocjonujące przeżycie, nie mogłam uwierzyć, że pojawię się tam w otoczeniu tych wszystkich zachwycających top modelek.

Dziś Kasia jest top modelką i właśnie przeżywa drugi szczyt kariery.

Zdjęcia z sesji znajdziecie w GALERII

A to najnowsza okładka Kasi z lutowego Vogue Korea :

Kasia Struss na okładce Vogue Korea, luty 2012Kasia Struss na okładce Vogue Korea, luty 2012 skan Vogue Korea/mat. prasowe Avant Models

Zobacz też:

Powrót Versace do haute couture - udany?

Więcej o: