Już jest! JAC w kampaniach Simple i Lacoste

Długo oczekiwana, meksykańska kampania Simple z JAC wreszcie ujawniona!

W Simple trwają zmiany. Po odejściu Mai Palmy, połowy duetu projektantek, przyszedł też czas na zmianę twarzy marki. Po Magdalenie Frąckowiak , pałeczkę przejęła młodsza JAC , 8. modelka świata wg models.com.

Żeby uzyskać letni klimat kampanii Simple wynajęło studio, udające meksykańskie miasteczko. Sesję z JAC fotografował Marcin Tyszka, a stylizacją zajęła się Agnieszka Ścibor . Pomysł wypalił - zdjęcia w klimacie salsy są rewelacyjne! Mocne światło udające naturalne, kontrastowe cienie rzucane przez egzotyczne rośliny i intensywne kolory ścian pięknie wydobywają urodę Moniki i samych ubrań. Pomysł fotografowania fioletowych czy żółtych, delikatnych tkanin na tle chropowatej struktury oranżowych murów to po prostu strzał w dziesiątkę. Mamy szczerą ochotę przebrać się w tunikę Simple i wypić z JAC truskawkową margaritę (w końcu jest już pełnoletnia).

Mamy jednak jedno "ale".

Monika jest nie tylko piękną, młodą, nowoczesną kobietą, ale też uosabia "kobietę SIMPLE" - mówiła o nowej twarzy marki Lidia Kalita, projektantka.

Z początkiem tego zdania nie można się nie zgodzić, ale zawsze nam się wydawało, że kobieta Simple to majętna businesswoman, wielbicielka luksusu i naturalnych futer, a nie licealistka (no dobrze, majętna licealistka). Z tak piękną kampanią Simple jest skazane na sukces, jednak wydaje się, że 27-letnia Magda Frąckowiak lepiej pasowała do profilu marki.

W bardziej młodzieżowym wydaniu możecie zobaczyć JAC w kampanii wiosennej Lacoste , w której towarzyszyły jej Aymeline Valade i Joan Smalls . Jak ona pięknie ziewa...

Jac w kampanii LacosteJac w kampanii Lacoste mat. prasowe Lacoste

GALERIA

Zobacz też:

Seksowna kampania Just Cavalli z Moniką JAC Jagaciak

Więcej o: