Serena van der Woodsen z "Plotkary" jako Marilyn Monroe

Setny odcinek serialu "Plotkara" zaskakuje - Serena van der Woodsen (Blake Lively) na chwilę przeistacza się w...samą Marilyn Monroe!

Marilyn Monroe wciąż żywa, mimo że od jej śmierci minęło już 50 lat. W tym roku aż trzy aktorki wcieliły się w seksbombę wszech czasów - Michelle Williams , która za rolę w "My Week with Marilyn" otrzymała Złoty Glob, Naomi Watts , która przenosi na wielki ekran bohaterkę sławnej powieści "Blondynka" Joyce Carol Oates, a także it girl Blake Lively . Ta ostatnia, jako Serena van der Woodsen , staje się zaś Marilyn Monroe w setnym odcinku serialu "Plotkara" :

Serena van der WoodsenSerena van der Woodsen Print Screen

Z okazji okrągłej rocznicy producenci serii postanowili czymś zaskoczyć i zdecydowali się na scenę rodem z musicalu.

To było totalne szaleństwo - powiedział producent "Plotkary", Josh Safran. - Napisałem tę scenę już dawno temu i chciałem by znalazła się już w pierwszym sezonie serialu. Nie ukrywam, że jestem z niej bardzo dumny i gdy już ją zobaczycie, zrozumiecie dlaczego. To coś, czego jeszcze nigdy nie zrobiliśmy, byliśmy więc bardzo podekscytowani. Dzięki naszym wspaniałym aktorom i zespołowi wyszło lepiej, niż mogłem o tym kiedykolwiek marzyć!

Swoimi wrażeniami prosto z planu w listopadzie podzieliła się też Blake Lively :

Nagrywaliśmy dziś wielką scenę tańca - napisała na jednym z portali społecznościowych. - Wszyscy byliśmy przebrani za kogoś innego niż gramy w serialu. To było fantastyczne!

Choć Lively nie napisała, kogo konkretnie odgrywa w scenie, wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by wiedzieć - to Marilyn Monroe, a dokładniej jej pamiętny numer z filmu "Mężczyźni wolą blondynki" ('49):

Blake LivelyBlake Lively Mat.prasowe

Dla porównania:

 

Więcej zdjęć Sereny van der Woodsen (Blake Lively) jako Marilyn Monroe znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: