Już jest! Tańsza kolekcja KARL by Karl Lagerfeld

Długo oczekiwana linia KARL by Karl Lagerfeld weszła właśnie do sprzedaży w net-a-porter i w pop up shopach.

W tej chwili na paryskim placu Saint-Germain-des-Prés otwierają się drzwi pop up shopu z nową tańszą kolekcją KARL Karla Lagerfelda . W tym samym czasie huczna premiera kolekcji odbywa się także w Nowym Jorku, Londynie (Covent Garden) i Berlinie (Taubenstrasse 14). Wszędzie można wygrać modele z kolekcji KARL i nagrodę główną - 1000 funtów do wydania w sklepie internetowym Net-a-porter . Ale to w Paryżu pojawi się sam Mistrz!

Pisaliśmy już o tańszej linii Karla, ale teraz możemy pokazać cały lookbook z Saskią de Brauw . Ceny mieszczą się w widełkach 19 - 1000 euro. 19 kosztuje płócienna torba, a 1000 - śliczna kurtka ze skóry. Zgodnie z zapowiedziami, kolekcja ma rockowe zacięcie, ale rock spotyka się tu z minimalizmem. Czerń, biel i srebro, a zamiast ćwieków i piórek królują geometryczne cięcia podkreślone suwakami i proste napy na zatrzaski. Moda na oversize pojawia się w tiszertach, kamizelkach i marynarkach, a wiele modeli ma charakter unisex. Są także obiecane kołnierzyki zakładane jako dodatek.

Oczywiście, ceny i tak nie należą do najniższych, ale Lagerfeld w niższej cenie to i tak gratka. Nie jesteśmy zachwyceni całością kolekcji, ale jesteśmy pod wrażeniem białych koszul i marynarek! Każda z nich jest rozsądną inwestycją w klasykę, ale posiada szczyptę designerskiej awangardy.

Lookbook W GALERII

Zdjęcia ubrań i dodatków (packshotowe)

Podoba Wam się kolekcja KARL by Karl Lagerfeld?

Więcej o: