Seksowna i stylowa Christina Ricci w Oyster Magazine - poznajecie?

Christina Ricci po dłuższej przerwie zagościła na okładce - tym razem był to "Oyster Magazine". Jest stylowo, seksownie i trochę nonszalancko - jak wam się podoba aktorka w takiej wersji?

Moda na retro trwa, także w fotografii. Zdjęcia autorstwa Gregory'ego Harrisa, na których widzimy Christinę Ricci i które pojawiły się w australijskim ''Oyster Magazine'' , wyraźnie nawiązują do klimatu lat 60' . Jest stylowo, seksownie, a na dodatek odrobinę nonszalancko.

Na okładce Ricci mruży zalotnie oczy (zwróćcie uwagę na makijaż w stylu Twiggy ) i ma na sobie czarną, koronkową sukienkę z naszytymi białymi kwiatkami od Dolce & Gabbana :

Tę samą kreację w lookbooku wiosenno-letniej kolekcji włoskiej marki miała na sobie Monica Bellucci :

Dolce & Gabbana wiosna/lato 2012Dolce & Gabbana wiosna/lato 2012 Dolce & Gabbana

Następnie możemy ją podziwiać w strojach takich domów mody, jak Burberry , Jil Sander , czy Proenza Schouler .

Aktorka, której najbardziej charakterystyczną rolą pozostaje wciąż Wednesday Adams z ''Rodziny Addamsów'', promuje obecnie amerykański serial ''Pan Am'' , w którym wciela się w stewardessę, Margaret ''Maggie'' Ryan. Akcja serialu toczy się właśnie w latach 60', a większość scen ma miejsce w wybudowanym na potrzeby produkcji wnętrzu samolotu.

Praca na planie serialu trwa zwykle po 17 godzin dziennie. I właśnie dopiero pod koniec dnia zdjęciowego udziela nam się prawdziwa głupawka - śmieje się Ricci. - W strojach sprzed kilku dekad czujemy się niekiedy idiotycznie. Ostatnio zaczęłam robić sobie zdjęcia na planie, a serię nazwałam mrocznie Martwa Stewardessa. Strzelam różne dziwne pozy, zamykam oczy i udaję martwą. Zdjęcia pstrykam w różnych częściach samolotu, ostatnio na przykład weszłam do schowka bagażowego umieszczonego nad głowami pasażerów. Było zabawnie.

Ricci słynie z tego, że nie dość, że jest filigranowej budowy, to jeszcze bardzo niskiego wzrostu - w związku z tym nie dziwi nas wybór takiego, a nie innego miejsca do fotografii.

Serial ''Pan Am'' ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Niektórzy zarzucają serii, że promuje nudną, przewidywalną modę, tymczasem inni twierdzą, że przeciwnie - serial jak najbardziej wpisuje się w lansowane obecnie trendy retro , czyli modę promowaną m.in. przez Chanel (choćby podczas ostatniego pokazu Haute Couture). Naszym zdaniem Ricci prezentuje się jednak o wiele lepiej w utrzymanej w klimatach lat 60' sesji dla "Oyster Magazine" niż w pastelowym kostiumie stewardessy.

Zdjęcia z sesji znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: