Anja Rubik i Sasha w zabawnej sesji dla Apart

Anja w welonie i Sasha puszczający oko - w sesji promującej obrączki Apart poznajemy bardziej wyluzowane oblicze sławnej pary.

Zawsze mamy mieszane uczucia przy sesjach top modelki z mężem. Czułe gesty i zmysłowość, zupełnie typowe przy fotografii reklamowej, zaczynają być dwuznaczne, gdy chodzi o prawdziwe małżeństwo. Stąd jest już niebezpiecznie blisko do sprzedawania prywatności i łzawych historii miłosnych w kolorowych magazynach. Zwłaszcza, że małżonkowie naprawdę noszą obrączki Apart (robione na zamówienie wg projektu Anji ). Jednak nowe zdjęcia bronią się dzięki sporej dawce humoru. Zdjęcia kampanijne były znacznie bardziej poważne i wytworne, mimo że autorem obu sesji jest Marcin Tyszka .

Kampania 'Diament Mon Amour' Apart jesień 2011Kampania 'Diament Mon Amour' Apart jesień 2011 apart.pl

Tym razem, podobnie jak w przypadku sesji dla austriackiego magazynu Diva , widać luz panujący na planie - Tyszka i małżonkowie dobrze się znają i swobodnie czują w swoim towarzystwie. Sesja ma reklamować obrączki, więc romantyczny aspekt był nieunikniony, ale zmysłowe ujęcia zostały zrównoważone bardziej swobodnymi. Widać, że Anja i Sasha mają do siebie dystans i potrafią się nabijać z wizerunku idealnej pary w stylu glamour. Ich przekomarzanie się przed obiektywem jest po prostu urocze. Najbardziej podobają nam się zdjęcia z welonem w nieładzie.

Nie udało nam się wprawdzie zidentyfikować wszystkich kreacji, ale wydaje się, że koronkowa suknia to ten sam model od Bizuu , w którym Ewa Witkowska pozowała do jubileuszowego kalendarza marki Yes . Cóż, wytworna biżuteria kocha koronkę.

GALERIA

Zobacz także:

Posągowa Anja Rubik w Vogue Japan

Więcej o: