Zuza Bijoch w nieziemskiej kampanii SS 2012 Alexandara McQueena

Sarah Burton zaskoczyła wszystkich tych, którzy spodziewali się ultra realistycznej kampanii prezentującej wiosenną kolekcję domu mody McQueen. Zobaczcie zapierające dech w piersiach zdjęcia z Zuzanną Bijoch w roli głównej.

Zuzanna Bijoch, którą z trudem udało nam się rozpoznać, na zdjęciach przypomina wręcz anielską postać. Wybielone ciało i twarz perfekcyjnie współgrają się z delikatna budową modelki, a całość tworzy wyjątkową romantyczną kompozycję idealnie prezentującą mcqueenowskie kreacje w odcieniach pudrowego różu i intensywnej czerwieni. Mimo, iż  pod nazwiskiem tragicznie zmarłego projektanta kryje się teraz twórczość Sarah Burton, to z sezonu na sezon Brytyjka potwierdza swoimi projektami, że ma niesamowity talent.

Autorem zdjęć, do tej naszym zdaniem, najlepszej wiosenno letniej kampanii, jest David Sims, fotograf, którego fotografie modowe to istne dzieła sztuki. Davis Sims w świecie mody znany jest głównie ze świetnych edytoriali dla Vogue'a, W czy Numero, oraz jest autorem zdjęć do takich kampanii jak Calvin Klein Jeans, Miu Miu z Mią Wasikowską, czy też perfum Chloe z Małgosią Belą.

models.com

A Wam jak się podoba Zuzanna Bijoch w takim wydaniu? Zdjęcia nowej kampanii domu mody McQuenn znajdziecie w naszej galerii .

Więcej o: