Victoria i kocie video - nowa tańsza linia Victorii Beckham

Zobaczcie video promujące nową, tańszą linie Victorii Beckham, która będzie dostępna od 4 lutego na stronie net-a-porter.com

Promocyjne video drugiej, tańszej linii Victorii Beckham jest pełne niespodzianek i słodkich efektów. Chmurki, zmieniające się w szybkim tempie tła obrazów, a pomiędzy tym nowa kolekcja dziewczęcych, troszeczkę infantylnych sukienek.

Motyw przewodni to koty, czy to pod postacią obrazów, maski dla modelki, czy też wzorów na sukienkach - koty opanowały wiosenno-letnią kolekcję Victoria. Na szczęście dzięki prostym krojom sukienek i interesująco dobranej palecie barw, z jaką mamy do czynienia przy tej linii, efekt przesłodzenia nie jest aż tak duży, ale jak dla nas nadal obecny.

Autorem video jest 27-letnia Quentin Jones, była modelka i również autorka promocyjnych filmów dla Chanel. Nie jest to ich pierwszy wspólny projekt, otóż jakiś czas temu projektantka współpracowała z Jones przy okazji innego filmu, nakręconego na potrzeby magazynu Another. A Wam jak się podoba owoc ich wspólnej pracy?

 
Więcej o: