Nowy wielki projekt Johna Galliano - projektant wraca do gry!

John Galliano, upadły mistrz świata mody, dostał drugą szansę. Czy dobrze ją wykorzysta?

Co prawda John Galliano nie ma co liczyć na powrót do Diora, ale okazuje się, że ogromny talent projektanta nie zostanie zmarnowany, francuski koncern postanowił dać mu kolejną szansę

Jak donosi portal cpp-luxury.com , powołując się na włoskie media, Galliano otrzymał propozycję od jednej z największych francuskich grup holdingowych PPR. Do PRP należą takie marki jak Gucii , Bottega Veneta , Balenciaga , Yves Saint Laurent , YSL Beauty, czy Sergio Rossi .

Francois-Henri Pinaulta , który obecnie zarządza holdingiem, zaprosił Galliano do udziału w bliżej jeszcze mediom nieznany projekcie, który ma na celu wprowadzenie PPR w sferę haute couture . Jak się okazuje, żadna z marek należących do grupy,nie posiada w swojej ofercie tego typu kolekcji. Bo przecież do haute couture nie możemy zaliczyć małej limitowanej kolekcji kreacji wieczorowych Gucci, które Frida Giannini , dyrektor kreatywna marki, przygotowywała na tzw.specjalne okazje, dla takich gwiazd jak Salma Hayek, czy Jessica Alba.

powrót Gallianopowrót Galliano kolaż Lula.pl

Spekuluje się, że projekt zrealizowany będzie z ogromnym rozmachem, a dla samego Galliano będzie wielki powrót do świata mody (więcej o ostatnim pokazie projektanta znajdziecie tutaj ). Czekamy na więcej szczegółów i oczywiście na efekty tego wielkiego przedsięwzięcia?

A wy jak myślicie? Czy świat mody jest gotów na ponowne przyjęcie upadłego mistrza? Czy już mu wybaczono, czy może to jeszcze za wcześnie? Czekamy na Wasze komentarze.

Więcej o: