Monika Olejnik dwa razy w tej samej sukni od Alexandra McQueena

Monika Olejnik dwa razy w tej samej różowej kreacji - zmieniła tylko dodatki.

Monika Olejnik dwa razy w tej samej kreacji? Taka "wpadka" zdarza się dziennikarce bardzo rzadko. W końcu, bez względu na to, czy popieramy jej modowe wybory, czy nie, powszechnie uchodzi za prawdziwą fashionistkę, a nawet za fashion victim . Zawsze poluje na limitowane kolekcje i nosi kreacje i dodatki tylko najlepszych marek, nie bacząc na ich ceny.

Monika OlejnikMonika Olejnik East NewsMonika OlejnikMonika Olejnik Kolaż Lula.pl

Najwyraźniej Olejnik wyjątkowo upodobała sobie suknię w kolorze fuksji z jedwabnego szyfonu, bo wystąpiła w niej na dwóch wielkich balach w przeciągu mniej niż pół roku - wrześniowym jubileuszu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" oraz sobotnim Balu Dziennikarzy.

Piękna suknia do samej ziemi to projekt domu mody Alexander McQueen . Jakiś czas temu pojawiła się na stronie marki w zakładce: "Wyprzedaż" (za ok. 9.600 zł ) , obecnie jednak próżno jej szukać. Występowała również w kolorze czarnym i żółtym. Różową wersję miała zaś na sobie Christian Serratos , aktorka występująca w sadze "Zmierzch". Włożyła ją na premierę przedostatniej części - "Przed Świtem":

Christian SerratosChristian Serratos East News

Styliści marki jako idealny dodatek do różowej kreacji proponowali pomarańczową torebkę-puzderko McQueena ze złotą rączką:

torebkatorebka AlexanderMcQueen.com

Dziennikarka zdecydowała się jednak na czarną, klasyczną torebkę i złotą biżuterię z motywem zwierzęcym. Naszyjnik pochodzi z kolekcji Versace dla H&M (Olejnik miała go też na sobie podczas niedawnego pokazu La Manii)

naszyjniknaszyjnik Mat.prasowe

We wrześniu, na wielkim Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam", dziennikarka do kreacji wybrała złotą, diamentową bransoletkę oraz delikatne kolczyki-koła. Tym samym biżuteria to jedyny element różniący obie stylizacje, bo makijaż i fryzura były praktycznie identyczne:

Monika OlejnikMonika Olejnik KapifMonika OlejnikMonika Olejnik East News

Jak podoba wam się Monika Olejnik w intensywnym różu? Co sądzicie o noszeniu przez gwiazdy kilka razy tych samych kreacji? Piszcie w komentarzach.

Więcej zdjęć w GALERII

Więcej o: