Anja Rubik w nowej wersji hitu WHAM - dowiedz się więcej!

Redaktor naczelna francuskiego VOGUE, Emmanuelle Alt, oraz modelka Anja Rubik w nowej wersji hitu Wham! "Wake me up before you go-go".

Oryginalny sposób na promocję? Zdaje się, że w jeszcze długo nikt nie przebije redaktor naczelnej francuskiego VOGUE, Emmanuell Alt . Alt postanowiła odświeżyć i udoskonalić stronę internetową magazynu - www.vogue.fr - i w tym celu zdecydowała zrobić coś...no cóż, całkiem szalonego.

Alt sięgnęła do ikon popkultury, a dokładnie do grup i teledysków wszech czasów - Wham! i "Wake me up before you go-go" . Co zrobiła z tą kultową piosenką? Na nowo nakręciła teledysk - tym razem ze sobą w roli głównej i Anją Rubik w chórku:

 

Jak widać, Alt po prostu zamieniła się w George'a Michaela (z czasów na długo przed słynnym coming outem ) - w białym T-shirtcie i w białych spodniach i o energetycznych, śmiesznych ruchach, które wciąż są parodiowane. Teledysk pojawił się w telewizji w '84 roku, a wraz z nim nowy, bardziej kolorowy i radosny wizerunek grupy Wham!. Przy okazji, przypominamy klip:

 

Oryginalna wersja "Go-Go" (skrócony tytuł piosenki) niosła przesłanie: "Wybierz życie" (taki napis widniał na koszulkach Michael'a i Ridgeley'a) i propagowała walkę z uzależnieniami. Tymczasem Alt ma na sobie koszulkę z nadrukowanym słowem "VOGUE", a Anja Rubik, tak jak dziewczyny w chórku Wham! - "Go-Go".

Poza Rubik, Alt wspomagają też modelki Karmen Pedaru , Kendra Spears (w kucyku) oraz Jasmine Tookes . Na koniec piosenki pojawia się informacja/zaproszenie: "Go-Go to the new Vogue.fr" - i chyba właśnie to uzasadnia dobór piosenki.

Jak wam się podoba ciekawy projekt Emmanuelle Alt ? No i jak Anja Rubik wypada w seksownym chórku? Piszcie w komentarzach.

Zdjęcia z klipu w naszej GALERII

Więcej o: