Edward Norton i Daria Werbowy w reklamie telefonów Prada LG

Daria Werbowy i Edward Norton twarzami nowego telefonu Prada LG - dobry wybór?

Czy to nowa stylowa para (oczywiście tylko przed obiektywem, nie w życiu)? Szczerze mówiąc, nam ten zaskakujący duet raczej nie przypadł do gustu. Edward Norton , gwiazda kina, znany z takich filmów, jak komedia "Zakazany Owoc" czy tzw. mocne produkcji typu "Fight Club" i "Hazardziści", nie jest raczej typem playboya, ale...uroczego fajtłapy. Bardziej bawi i wzrusza, niż pociąga, a sądziliśmy, że tak wyrafinowana marka jak Prada celuje w nieco innego klienta.

Tymczasem Daria Werbowy jest oszałamiająco piękna, wręcz hipnotyzująca, a do tego jest jedną z największych gwiazd współczesnego modelingu. W kampanii telefonu Prada LG pozuje tak samo, jak na okładkach "Vogue" czy na łamach innych prestiżowych magazynów - stylowo, z klasą, oryginalnie. A Norton? Trochę udaje Jamesa Bonda, trochę chce być jak George Clooney...

Zastanawia nas, czemu Prada i LG postanowili zaprosić kampanii reklamowej swojego najnowszego telefonu właśnie tych dwoje. Co, ich zdaniem, mają wspólnego? Może wy znajdziecie ten łączący Nortona i Werbowy magiczny element. Obejrzyjcie wideo z backstage'u sesji:

 

Jak wiadomo, gwiazdy biorące udział w promocji danego produktu, dostają go "na zawsze". Ciekawe, czy podczas nadchodzącego sezonu fashion weeków Daria Werbowy zostanie sfotografowana ze swoim nowym telefonem Prada LG . Wkrótce się przekonamy.

Zdjęcia z kampanii znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: