Ania Piszczałka w sesji marki Gavel

Uczestniczki dwóch edycji programu Top Model. Zostań Modelką pieczołowicie pracują nad rozwojem swoich karier w modelingu. Coraz częściej też dziewczyny stawiają na współpracę z młodymi polskimi projektantami i początkującymi fotografami.

Jak się okazało oprócz Pauliny Papierskiej, również Ania Piszczałka , która zajęła zaszczytne trzecie miejsce w pierwszej edycji programu, ceni sobie młodych polskich projektantów. Ania została właśnie twarzą nowej kolekcji Gawła Grzegórskiego , projektującego pod nazwą Gavel. Początkujący projektant, skupił się nie tylko na dobrej realizacji swoich projektów, ale również zainwestował pieniądze w dobrą kampanię, a co za tym idzie zdjęcia, gdyż sesja Ani jest po prostu bardzo fajna.

Kampanię na sezon jesień zima 2012 wykonał młody fotograf Paweł Lewandowski. Przy jej współtworzeniu pracowali również Anna Rukat i fryzjer Sławek Mika.

Ania w pięknej, bardzo eleganckiej jedwabnej sukni, mini sukience i kurtce z pióropuszem wygląda ultra kobieco i romantycznie. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że Piszczałka jest na jak najlepszej drodze do zrobienia kariery w modelingu.

A Wam jak podoba się sesja? Zdjęcia znajdziecie w galerii .

Zobacz wideo
Więcej o: