Do tego zaszczytnego grona dołączyły nowe twarze, które sukces mają gwarantowany! A pośród nich Patrycja Gardygajło . Ta piękna Polka, o nieco egzotycznej urodzie pojawiła się w nowym Jorku na wyłączność na pokazie Calvina Kleina . Oprócz tego Patrycja, którą opiekuje się Lucyna Szymańska , szefowa D'vision , ma na swoim koncie liczne sesje do polskich i zagranicznych magazynów, a także edytorial dla portalu vogue.com .
Piękna Polka obdarzona jest klasyczną urodą i przenikliwym spojrzeniem, które hipnotyzuje. Ma 176 cm wzrostu ,a jej wymiary to 81-58-88. Patrycja ma 22 lata. Debiutowała w 2007 roku, ale z powodów osobistych musiała zrezygnować z kariery na wybiegach i powróciła na nie z sukcesem w 2009 roku.
Od tamtego czasu jej kariera nabrała wiatru w żagle. Modelka ma na swoim koncie kampanie dla najlepszych domów mody takich jak Moschino , czy tego roczna wiosenno letnia kampania D&G . Sesja ta bezwątpienia przejdzie do historii, ponieważ jak zapowiedzieli projektanci, była to ostania kolekcja tańszej linii Dolce&Gabbana .
Patrycję mogliśmy również zobaczyć na ostatnich pokazach haute couture w Paryżu, gdzie pracowała dla Diora , Chanel i Zuhaira Muraida .
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Zdjęcia Patrycji możecie obejrzeć w naszej galerii .