Pokaz Teresy Rosati w Nowym Jorku

Swoją najnowszą kolekcję Teresa Rosati zaprezentowała w ramach Nolcha New York Fashion Week 2012. Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego pokazu, który odbył się 9 lutego w Ailey American Dance Theater.

Kolekcja Teresy Rosati zatytułowana Her Shine , przygotowana została specjalnie na pokaz w ramach Nolcha New York Fashion Week 2012 , który obok Mercedez Benz Fashion Week jest najważniejszym wydarzeniem modowym w czasie nowojorskiego tygodnia mody. Było to dla projektantki bardzo duże wyróżnienie, gdyż jako jedyna Polka została zaproszona do zaprezentowania swojej kolekcji.

Kolekcja Her Shine , na którą składają się wyjątkowe kreacje wieczorowe, uszyta została z tkanin cekinowych i szyfonów. Dominujące kolory w kolekcji to szarości, granaty oraz czerń. W finale natomiast pojawiła się długa suknia, która na tle innych kreacji była mocnym akcentem kolorystycznym. Kreacja zamykająca pokaz była bowiem w kolorze mocnego oranżu, a jej wykończenie stanowiły połyskujące kamienie. Uzupełnieniem kolekcji była piękna biżuteria marki Apart.

Na pokazie obecne były polskie i zagraniczne media, oraz wiele gwiazd ze świata mody i show - biznesu. Oczywiście obecna była również córka projektantki, Weronika Rosati .

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z backstage'u oraz zdjęcia kolekcji Teresy Rosati.

Więcej o: