Stylowa Nicole Richie dla "Flare" - zdjęcia i wideo

Nicole Richie gwiazdą kwietniowego "Flare". Mówi o modzie, mężu, dzieciach i życiowych wyborach, pozuje w kreacjach od najlepszych projektantów - zobacz zdjęcia i wideo!

Nicole Richie wraca do gry. Celebrytka, niegdyś znana głównie ze skandali (w których na ogół udział brała też Paris Hilton) i zaburzeń żywieniowych (podobno cierpiała na anoreksję i bulimię), wkrótce wystąpi w nowym reality show "Fashion Star" , w którym będzie pełniła rolę mentorki. Moda to druga po macierzyństwie pasja Nicole - bo córka Lionela Richie nie tylko projektuje, ale też słynie z doskonałego stylu, łączącego w sobie boho , retro i elegancję.

O miłościach swojego życia - modzie, dzieciach (4-letniej Harlow , 2-letnim Sparrow ) i mężu, Joelu Maddenie - Richie opowiada w kwietniowym wydaniu magazynu "Flare" . Na okładce ma na sobie złoty żakiet i plisowaną spódnice od Roberto Cavalli :

Nicole Richie dla FlareNicole Richie dla Flare Flare

Moja córeczka Harlow Winter Kate wygląda identycznie jak ja, ale ma osobowość Joela. Jest bardzo rozważna, ostrożna. Nie zrobi ani kroku bez wcześniejszego zastanowienia się nad jego konsekwencjami. Harlow nie ma jeszcze pojęcia, że była inspiracją dla linii modowych, a jej imię firmuje dwie marki - House of Harlow i Winter Kate. Staram się, by jej dzieciństwo było tak normalne, jak tylko się da. (...) Mój synek Sparrow do złudzenia przypomina Joela, ale z charakteru to cała mama. Jest zupełnie szalony. Ma ledwie dwa latka, a już zdążył połamać palce, już byliśmy z nim kilka razy w szpitalu. Nawet na sekundę nie można go spuścić z oka.

Dzieci towarzyszyły Nicole podczas pracy nad sesją dla "Flare" . Z małą Harlow gwiazda konsultowała nawet kolejne stylizacje - obie doskonale się rozumiały, najwyraźniej mają ten sam gust.

Richie porównuje też modę do show-biznesu, mówiąc, że wbrew pozorom nie są to zbliżone światy:

W branży rozrywkowej łatwo jest po prostu być artystą. Wystarczy, że zaśpiewasz niezłą piosenkę, albo zgrasz w dobrym filmie i już nic więcej nie musisz. Ktoś inny zajmuje się wszystkimi dodatkowymi sprawami, kieruje biznesem. Masz ten komfort, ze możesz zlecić szereg spraw innym ludziom.  W modzie tak nie jest. Najpierw kreujesz produkt, potem obmyślasz produkcję, wybierasz materiały, z jakich powstanie, obmyślasz wszystkie szczegóły, pilnujesz terminów - to wszystko będzie później świadczyć o twojej marce. Musisz więc być i artystą, i dobrym biznesmenem.

Gwiazda dzieli się również z czytelnikami "Flare" najlepszą radą, jaką kiedykolwiek dostała:

Usiądź w swoim pokoju, weź głęboki oddech i spróbuj się zastanowić nad tym, kim naprawdę chcesz być, co chcesz osiągnąć, w którą stronę pragniesz pójść. Zastanów się też nad tym, w jaki sposób możesz się wyróżnić na tle innych, co jest w tobie wyjątkowego i co możesz podkreślić, by być jedynym w swoim rodzaju.

W wypadku Richie tym czymś był oryginalny, spójny styl, który pozwolił jej przejść z listy najgorzej ubranych celebrytek Hollywood na prestiżową listę współczesnych ikon stylu. Trzeba przyznać, że gwiazda ocknęła się we właściwym momencie, bo mogła skończyć tak, jak Lindsay Lohan. W końcu ciągnęły się już za nią wyroki sadowe i zła sława. Dziś Richie to już zupełnie inna liga niż jej była przyjaciółka Paris Hilton - ta wciąż się miota. Jdnak może i ona odnajdzie w  końcu swoją drogę?

Więcej zdjęć Nicole Richie prosto z kwietniowego "Flare" w naszej GALERII

Polecamy również wideo z backstage'u sesji :

Zobacz wideo
Więcej o: