Księżniczka Charlotte Casiraghi nową twarzą GUCCI - dobry wybór?

Śliczna wnuczka Grace Kelly, księżniczka Charlotte Casiraghi, zostanie nową twarzą Gucci.

O współpracy włoskiego domu mody z przedstawicielką europejskiej arystokracji plotkowano już od jakiegoś czasu. O domniemanej kolaboracji zrobiło się jeszcze głośniej podczas Paris Fashion Week . Plotka zaczynała już niemal żyć własnym życiem i dorzucano do niej coraz to nowe szczegóły, dlatego reprezentanci Gucci zajęli oficjalne stanowisko i ogłosili, że to właśnie 25-letnia Charlotte Casiraghi będzie nową twarzą marki:

Charlotte CasiraghiCharlotte Casiraghi East News

Piękna Charlotte to córka księżniczki Karoliny i wnuczka Grace Kelly - gwiazdy kina i księżnej Monako, której elegancki styl stał się legendą. Charlotte słynie z podobnej klasy, co babcia, zaś z urody do złudzenia przypomina matkę, która w latach 80' i 90' uchodziła za prawdziwą piękność (obie na zdjęciu):

Charlotte CasiraghiCharlotte Casiraghi East News

Dyrektor kreatywna Gucci, Frida Giannini , zawsze powtarzała, że panna Casiraghi jest dla niej ikoną szyku:

To młoda arystokratka, której niewymuszona elegancja uosabia najlepszy współczesny styl.

Jednak nie będzie to pierwszy wspólny projekt Charlotte i marki Gucci. Księżniczka co roku bierze udział w charytatywnym wyścigu konnym Gucci Masters , podczas którego ma na sobie projektowany na miarę kostium marki Gucci .

Więcej zdjęć ślicznej arystokratki znajdziecie w naszej GALERII . Znajdziecie tam też zdjęcia Charlotte z ubiegłorocznej sesji dla francuskiego "Vogue" .

Myślicie, że księżniczka sprawdzi się jako nowa twarz Gucci ? Zagłosujcie w naszym sondażu .

Czy wybór Charlotte Casiraghi na nową twarz GUCCI to dobra decyzja?
Więcej o: