Anna Dello Russo w oryginalnej sesji dla "Interview" - zdjęcia

Kontrowersyjna postać świata mody, Anna Dello Russo, w niebanalnej sesji dla niemieckiego "Interview".

Nikt, kto choć trochę zna się na modzie, nie zadam pytania: kim jest Anna Dello Russo ? Ekscentryczna redaktor naczelna japońskiego "Vogue" wyrobiła już sobie globalną markę. W ciągu kilku lat stała się nie tylko fashionistką, ale też prawdziwą ikoną mody. Jej styl ceni sobie m.in. dyrektor domu mody La Mania, Joanna Przetakiewicz (więcej na ten temat: tutaj ), a sama Anna Wintour obawia się (nie bez powodu), że Dello Russo któregoś dnia odbierze jej tytuł najpopularniejszej i najpotężniejszej redaktor naczelnej na świecie.

Anna Dello Russo zagościła na okładce marcowego wydania niemieckiego "Interview" . Zdjęcie, jak i jego bohaterka, jest niebanalne:

Anna Dello RussoAnna Dello Russo Interview

Z Dello Russo jak zwykle emanuje pewność siebie. Jej twarz spowija woalka , czyli dodatek, który gwiazda bardzo sobie upodobała. Zresztą uwielbia wszystkie ozdoby na głowę - od wymyślnie dekorowanych opasek, po fantazyjne kapelusze. Jakiś czas temu na polskim czerwonym dywanie pojawiła się dziennikarka z dwiema plastikowymi wiśniami na głowie. Jak nam wyznała, chciała choć raz poczuć się jak Anna Dello Russo (która ma takich ekstrawaganckich ozdób kilka, w różnych kolorach):

Anna Dello RussoAnna Dello Russo Glamour.com

Poza zamiłowaniem do nakryć głowy, niepowtarzalnego, odważnego stylu i doskonałego wyczucia mody, Dello Russo słynie też...z genialnych nóg! Choć może nie jest pięknością, wie, jakie są jej największe atuty. Nogi godne modelki odsłania niemal zawsze. Nosi niewyobrażalnie wysokie obcasy, by podkreślić, jak bardzo są zgrabne i szczupłe:

Dla niemieckiego "Interview" Annę sfotografował Włoch Giampaolo Sgura . Redaktor naczelna pozuje m.in. w kreacjach Lanvin, Paco Rabanne i Louisa Vuittona. Zdjęcia mają w sobie coś niepokojącego, demonicznego, są nieco surrealistyczne. Ale w gdy Anna Dello Russo bierze w czymś udział, o banale nie może być mowy.

Więcej zdjęć w naszej GALERII

Więcej o: