Dwie nowe sesje Honoraty z Top Model - która lepsza?

Zobaczcie dwie nowe sesje Honoraty Wojtkowskiej i wybierzcie najlepszą.

Uroda i potencjał Honoraty Wojtkowskiej , uczestniczki drugiej edycji Top Model. Zostań modelką , od razu został zauważony w programie. Jej zdjęciami zachwycali się nie tylko jurorzy, ale również fotografowie, z którymi przy tej edycji współpracowały aspirujące do roli modelek dziewczyny. Najnowsze zdjęcia Honoraty pochodzą z ostatnich numerów pism shoppingowych, jakim są Flesz! I HOT.

W najnowszym numerze dwutygodnika Flesz! oprócz Honoraty na zdjęciach możemy zobaczyć inne uczestniczki show. Mowa tutaj o Viktorii Driuk i Asi Kudzbalskiej . Autorem zdjęć jest fotograf, którego popisy możemy również oglądać w tvn, jeden z członków jury Marcin Tyszka . Dziewczyny na zdjęciach Marcina wystylizowane są na pin up girl, rodem z lat 40. i 50.. Co za tym idzie również proponowane na zdjęciach stroje są bardzo kobiece. Znajdziemy pośród nich dużo kwiecistych wzorów i deseni oddających klimat tamtych czasów.

Druga sesja ukazała się w w magazynie HOT, a Honorata na zdjęciach prezentuje typowe wiosenne stylizacje. Autorem zdjęć jest Łukasz Ziętek , fotograf, który ma również na swoim koncie gościnny udział w programie tvn. Na pewno każda z nas pamięta sesję, w której dziewczyny musiały pozować z różnym dziwnymi produktami spożywczymi, w kuchni restauracji Magdy Gessler!?

Na zdjęciach do magazynu HOT Honorata ma na sobie między innymi ubrania z  najnowszej kolekcję Marni dla H&M.

A Wam, która sesja przypadła bardziej do gustu? Oddajcie głos w naszej sondzie!

W której sesji Honorata Wojtkowska wypadła lepiej?
Więcej o: