Gwyneth Paltrow twarzą najnowszej kampanii marki Lindex - zobacz

Gwyneth Paltrow promuje kolekcję "Modern Preppy" skandynawskiej marki Lindex - zdjęcia i wideo.

Skandynawska marka Lindex wybrała aktorkę Gwyneth Paltrow na gwiazdę swojej najnowszej kolekcji. Wiosenna linia nazywa się (nie bez powodu) "Modern Preppy" , a Paltrow prezentuje w niej zestawy utrzymane w stylu sportowej elegancji:

Gwyneth Patrow dla LindexGwyneth Patrow dla Lindex Mat.prasowe/Lindex

Kampanię nowej kolekcji Lindex - czytamy na blogu marki - zainspirował pełen relaksu styl życia, jaki obserwuje się na wschodnim wybrzeżu USA - na Long Island czy w Hamptons. Tej niezobowiązującej sportowej elegancji nadaliśmy skandynawski rys. Dzięki temu kolekcja jest świeża, oryginalna.

Choć bezpretensjonalna kampania jest całkiem udana, to niestety Paltrow jako ambasadorka Lindex nie wszystkim się spodobała:

Lindex nieudolnie stara się być nowym H&M - piszą internauci. - Na dodatek nie trafił z wyborem swojej gwiazdy. Do Paltrow pasują bardziej wyrafinowane marki, jak np. Stella McCartney, niż sieciówki.

Trudno nie zgodzić się z tą opinią. Jednak jeśli ktoś straci na tej współpracy, to tylko Gwyneth, a nie Lindex. Paltrow może w konsekwencji zacząć być utożsamiana z liniami odzieżowymi niższej rangi i dostawać słabsze oferty. Za to dla skandynawskiej marki sławna ambasadorka, którą okrzyknięto najlepiej ubraną gwiazdą tegorocznej oscarowej gali, to strzał w dziesiątkę i - być może - źródło wielkiej fortuny. Jednak czy Tom Ford , który zaprojektował słąwną oscarową suknię Paltrow ( pamiętacie ?), zechce ubierać gwiazdę sieciówki...?

Dodajmy, że linia, którą promuje Gwyneth Paltrow , pojawi się w sklepach Lindex już 21 marca. Tymczasem polecamy wam wideo pokazujące, jak powstawała kampania z udziałem aktorki:

 

Zdjęcia z kampanii znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: