Arizona Muse podpisała kontrakt z Estee Lauder

Marka Estée Lauder ogłosiła podpisanie kontraktu z Arizoną Muse, jedną z najjaśniejszych gwiazd mody, która zostanie nową twarzą pielęgnacji, makijażu i perfum marki Estee Lauder.

Arizona jest nową modelką, która dołącza do grona światowych piękności na stałe współpracujących z Estée Lauder - Elizabeth Hurley , Carolyn Murphy , Hilary Rhoda , Constance Jablonski , Liu Wen and Joan Smalls .

Swój wybór Estee Lauder, a dokładnie dyrektor kreatywny marki,  skomentował w następujący sposób:

"Arizona posiada niesamowicie nowoczesną urodę, co pomoże nam dalej rozwijać styl i aspiracje marki Estée Lauder(...) Jej błyskawiczna droga na szczyt kariery potwierdza, że posiada ona wygląd i osobowość, aby przemówić do kobiet na całym świecie, kwestii w wyobraźni, jak i osobiście."

I to jest fakt, gdyż modelka szturmem zdobyła światowe wybiegi. Podczas drogi na szczyt pracowała z wieloma najbardziej wpływowymi fotografami mody, takimi jak Steven Meisel , Patrick Demarchelier , w tym pozowała dla genialnego Paolo Roversi (więcej o tej współpracy możecie przeczytać tutaj ), w ciągu 12 miesięcy od jej wybiegowego debiutu. Szybko zaczęła występować w najważniejszych kampaniach reklamowych i pracowała dla najbardziej wpływowych marek modowych oraz czasopism na świecie.

Arizona Muse pojawiła się również na wielu okładkach najważniejszych magazynów modowych na świecie. Podziwiać mogliśmy ją w Vogue w Korei, Australii, Francji, Rosji i Wielkiej Brytanii.

Również pojawiając się na wybiegach, pracuje dla najlepszych i największych nazwisk w świecie mody. Mowa tutaj o  Chanel , Armani i Dior . W obecnym sezonie wiosennym wystąpi w kampaniach dla Fendi , Karl by Karl Lagerfeld i Isabel Marant.

W naszej galerii znajdziecie również inne zdjęcia modelki.

Więcej o: