Lagerfeld i Gaultier na kwietniowych okładkach magazynów

Dwóch wielkich projektantów znalazło się na kwietniowych okładkach wielkich magazynów.

Jean Paul Gaultier , o którym pisałyśmy ostatnio przy okazji nowej kampanii Coca Coli Light (więcej na ten temat przeczytacie tutaj ), pojawił się na okładce amerykańskiego magazynu OUT. Specjalne wydanie gazety poświęcone projektowaniu, zawiera również obszerny wywiad z designerem.

JPG opowiada między innymi o sekretnym projekcie, jaki właśnie realizuje (wiemy tylko, że chodzi o suknię ślubną jednej z księżniczek) i o swojej historii w świecie mody. Dowiemy się też więcej o jego początkach i pracy z Pierre Cardin , jak również o jego najsłynniejszej współpracy z Madonną . Projektant udziela również rad w kwestiach zdrowego odżywiania, oraz zapytany przez dziennikarza, jak zamierza spędzić swoje sześćdziesiąte urodziny ( możecie uwierzyć, że to już tyle?!), zdradził, że:

"Zostanę w moim łóżku... i będę płakał!"

Natomiast Karl Lagerfeld w ostatnich dniach jest wszędzie! Oprócz prowadzącego samochód w Elle France (więcej na ten temat tutaj ) projektanta, możemy go również podziwiać na okładce kwietniowego wydania i-D . Najnowszy numer magazynu poświęcony został wpływowym ludziom tego świata i zatytułowany jest Royalty. Oczywiście jak przystało na "króla mody", zdjęcie zdobiące okładkę zostało wykonane przez samego Lagerfelda . Nowym szczegółem w fotografii Kaisera jest biała opaska lub też kosmetyczny wacik na jego prawym oku. Czyżby nowa moda, która pojawi się niebawem na pokazie Chanel ?

Okładka z Lagerfeldem to jedna z dziewięciu okładek jakie ukażą się w kwietniowym numerze magazynu i-D .

Więcej o: