Beyonce w kreacji od Victorii Beckham prezentuje idealnie płaski brzuch - po ciąży ani śladu!

Beyonce znów zachwyca idealną figurą, a już w maju powracana scenę. Macierzyństwo jej służy!

Ledwie dwa miesiące temu wydała na świat małą Blue Ivy Carter , a już dziś zachwyca idealną figurą. Tylko spójrzcie na Beyonce (30) - po ciążowym brzuchu nie ma ani śladu! Czyżby rekord? Wiele gwiazd wraca do formy w szybkim tempie, warto wspomnieć choćby Anię Muchę, Kasię Skrzynecką czy Angelinę Jolie, jednak mało która odważyłaby się na założenie tak obcisłej kreacji w 8 tygodni po porodzie. Beyonce nie miała jednak czego się obawiać - na jej figurze nie zachował się nawet gram tłuszczu. Piosenkarka postanowiła więc podkreślić idealną sylwetkę sukienką od Victorii Beckham :

Suknia od Victorii BeckhamSuknia od Victorii Beckham Mat.prasowe

Tym samym marka Victorii zyskała kolejną fankę - kto wie, być może tę najważniejszą? W końcu duet Beyonce i Jay-Z to najbogatsza para w całym Hollywood. A więc Victoria może liczyć, że Bee - jak nazywa piosenkarkę mąż - zostawi w jej butikach całkiem pokaźną sumę.

Do granatowej klasycznej kreacji z rękawem 7/8 i dekoltem w kaształcie litery "V" oraz z zamkiem z tyłu (charakterystyczny element dla kreacji projektu Beckham), Beyonce dobrała metalowo-perłowy naszyjnik od Lanvin , który ożywił stylizację:

Naszyjnik marki LanvinNaszyjnik marki Lanvin Mat.prasowe

Elegancki look uzupełniły szpilki od Nicholasa Kirkwooda z niebieską ozdobą.

W takim wydaniu Beyonce pojawiła się na evencie charytatywnym zorganizowanym przez Michelle Obamę w Greenwich Hotel na Manhattanie. Od dziś wiadomo, że Beyonce już w maju zamierza powrócić na scenę. Planuje zagrać aż trzy koncerty w Atlantic City. To na pewno będzie wielkie wydarzenie!

Więcej zdjęć w GALERII

Więcej o: