Claudia Schiffer ponownie dla marki Guess! Zobaczcie jak zmieniła się modelka przez ostatnie 20 lat!

Claudia Schiffer ponownie została twarzą marki Guess.

Claudia Schiffer, ikona mody lat 90., dwadzieścia lat temu wzięła udział w kampanii reklamowej, która otworzyła jej drogę do kariery w modelingu. Chodzi tutaj oczywiście o czarno białe zdjęcia promujące w 89 roku. włoską markę Guess . Z jej okazji 30lecia, ta popularna marka, produkująca jeansy zatrudniła ponownie niemiecką modelkę, a także fotograf Ellen Von Unwerth , do kampanii , która ma być wzorowana na zdjęciach z 89 roku.

Powołując się na portal WWD nowa kolekcja Guess swoim stylem będzie nawiązywać do mody lat 90.. 15- częściowa linia ubrań ma zawierać w sobie dopasowane spodnie z kwiatowym printem, które możemy zobaczyć na zdjęciu wyżej. Znajdziemy w niej również podkoszulki z nadrukiem oraz jeansy z małym rozcięciem przy nogawce.

Jak się dowiedziałyśmy ta nowa limitowana kolekcja Guess inspirowana była tzw. Guess Girls , modelkami z którymi współpracowała marka. W tym zacnym gronie znalazły się między innymi: Laetitia Casta, Naomi Campbell, Anna Nicole Smith, Bridget Hall, i Drew Barrymore .

Zdjęcia nowej i starej kampanii Guess znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: