Kasia Zielińska i Marzena Rogalska na otwarciu nowego salonu marki The Body Shop - zdjęcia

Marzena Rogalska poleca krem z marihuaną, a Kasia Zielińska zachwyca pastelową stylizacją - dowiedz się, co działo się na otwarciu nowego sklepu The Body Shop.

Aktorka Kasia Zielińska i dziennikarka Marzena Rogalska były gwiazdami wielkiego otwarcia nowego salonu marki The Body Shop . Sklep mieści się na parterze warszawskiej Galerii Mokotów. Warto dodać, że salon powstał w oparciu o zupełnie nowy koncept i będzie oficjalną wizytówką marki:

Wciąż nie mogę się przyzwyczaić, ze The Body Shop jest już w Polsce - śmiała się Rogalska. - Zawsze był dla mnie takim powiewem luksusu z dalekiego świata, a teraz produkty tej marki mam na wyciągnięcie ręki. Jednak The Body Shop chyba już zawsze będzie mi się kojarzył z czymś niezwykłym, luksusowym.

Dziennikarka zdradziła nam też, co jest jej absolutnym must have z linii produktów The Body Shop - otóż krem z wyciągiem z...marihuany.

Ten wyjątkowy krem poleciła mi moja pani doktor, mówiąc, że ta roślina w odpowiednich dawkach i we właściwym zastosowaniu ma zbawienny wpływ na skórę rąk. A więc mam błogosławieństwo lekarza - mogę używać!

Z kolei Kasia Zielińska powiedziała, że jest częstym gościem w sklepach The Body Shop ze względu na wspaniałe zapachy produktów:

Jestem tzw. zapachowcem, dlatego zaglądam tu często i wącham wszystko, co się da - żartowała. - Niektóre z tych kremów pachną tak pięknie, że po prostu bym je zjadła. Najczęściej wybieram linie z wyraźną nutą trawy cytrynowej i róży.

Zielińska przyznała też, ze ceni The Body Shop ze względu na to, że marka szanuje środowisko, a jej kosmetyki powstają w zgodzie z naturą.

Z każdym dniem staję się coraz bardziej eko , więc cieszy mnie, ze The Body Shop proponuje swoim klientom ekologiczną linię oraz wnętrze pełne drewna i pięknych, naturalnych zapachów.

Rogalska i Zielińska symbolicznie przecięły razem wstęgę, a potem robiły zakupy w salonie:

Dodajmy, że aktorka postawiła na modne pastele, wybierając na tę okazję sukienkę od Bizuu w kolorze pudrowego różu oraz żakiet z H&M w odcieniu kawy z mlekiem. Jej look uzupełniły szpilki od Christiana Louboutina i różowa torebka na łańcuszku od Chanel . Marzena Rogalska wystąpiła zaś w efektownej tunice z lubianego przez zagraniczne gwiazd butiku All Saints .

Więcej zdjęć z wydarzenia w naszej GALERII - zapraszamy!

Więcej o: