Relacjonujemy Warsaw Fashion Weekend

Stylowa Joanna Horodyńska, pokazy mody i showroom pełen prawdziwych perełek - tak wyglądało Soho Factory w ostatni weekend.

Ekipa Lula.pl była na otwarciu Warsaw Fashion Weekend w piątek. Oglądaliśmy pokazy młodych projektantów i gwiazd z Hiszpanii - duetu Martinez Lierah i Juana Pedro Lopeza . Polskę reprezentowały Aleksandra Markowska i Asia Wysoczańska oraz Gavel , który pokazał kolekcję podsumowującą jego dotychczasowe dokonania.

Imprezę poprowadziła Joanna Horodyńska , której strój wzbudził falę komentarzy w mediach. Luksusowe dodatki - chanelkę i buty ze złotą blaszką od Yves Saint Lauren - połączyła z kompletem polskiej marki Mozcau . Tunika i spódniczka pochodzi z linii Gold z nadrukami dzieł malarstwa neoklasycystycznego. Pożegnanie Telemacha to obraz z 1818 r., autorstwa Jacque'a Louis Davida, autora takich klasyków jak Śmierć Marata i Przysięga Horacjuszy . Wyrafinowany nadruk sprawił, że stylistka wyglądała świetnie i zarazem nietypowo. Trafionym dodatkiem był też turban Shumik 100% z kolekcji zaprezentowanej w czasie ostatniego łódzkiego tygodnia mody.

Kluczowym elementem imprezy był showroom - w końcu Warsaw Fashion Weekend wyewoluował ze świetnej shoppingowej imprezy Bilioneurobab. Zachwycaliśmy się kolekcją "Contingent" Mozcau w specjalnych, promocyjnych cenach, neonowymi koronkami od Katarzyny Góreckiej i pierzastymi saszetkami od EkoRRe . Odrobinę gotyckiego klimatu tej wiosny zagwarantowała Ewa Szabatin, pokazując intrygującą kolekcję pełną lejących tkanin i damskich fraków.

Więcej lulowych rekomendacji w obszernej GALERII z showroomu .

Zobacz wideo
Więcej o: