Anna Mucha nową ambasadorką Reebok EasyTone - zobacz pierwsze zdjęcia z kampanii!

Anna mucha została nową ambasadorką obuwia kształtującego sylwetkę - Reebok EasyTone, Wcześniej markę reklamowała Edyta Herbuś. Oto pierwsze efekty współpracy Muchy i Reeboka - jak wam się podobają?

Anna Mucha jest nową ambasadorką sportowych butów Reebok EasyTone . 32-letnia aktorka, która pod koniec zeszłego roku została mamą, zastąpiła na tym miejscu Edytę Herbuś. Jakie są pierwsze efekty tej współpracy?

Na razie możemy zobaczyć tylko zdjęcia z backstage'u sesji, która pojawi się w mediach za ok. 2 tygodnie. W kampanii gwiazda udowadnia, że nawet podczas wykonywania codziennych aktywności można zadbać o zgrabną sylwetkę. Widzimy m.in. Muchę wracająca z zakupów z papierową torbą pełną warzyw i pieczywa. Ma na sobie oczywiście buty Reeboka . Cóż, dobrze wiedzieć, że przynajmniej do supermarketu aktorka - słynąca z miłości do niebotycznych obcasów od Christiana Louboutina - chodzi w płaskim obuwiu.

Zdjęcia do sesji wykonała Aldona Karczmarczyk , która często współpracuje z gwiazdami, fotografuje też lookbooki kolekcji znanych projektantów (w tym Joanny Klimas i Łukasza Jemioła). Karczmarczyk wystąpiła również w show "Top Model", gdzie odpowiadała za jedną z sesji kandydatek.

Wiadomo, że odkąd Mucha zrzuciła kilka kilogramów i przeistoczyła się w prawdziwą seksbombę, dbałość o sylwetkę i zdrowy sposób życia są dla niej bardzo ważne. Aktorka bezustannie pracuje też nad poprawieniem kondycji. Właśnie dlatego Reebok wybrał ją na swoją nową twarz i mamy wrażenie, że była to dobra decyzja.

Mucha przyjęła wyzwanie Reeboka chętnie i w najbliższym czasie sprawdzi skuteczność obuwia EasyTone . Będzie w nim chodzić przez 12 tygodni. Ciekawe, czy w sportowych butach kształtujących sylwetkę pojawi się też na czerwonym dywanie ;) .

Przypomnijmy, że ambasadorkami Reebok EasyTone na świecie są też Eva Mendes i Helena Christensen.

Zdjęcia z pracy nad sesją Anny Muchy dla Reeboka oraz zdjęcia najnowszych modeli butów Reebok EasyTone znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: