Odmieniona Rihanna w teledysku Coldplay - zdjęcia i wideo

Jak podoba wam się Rihanna jako zmysłowa gejsza? My jesteśmy oczarowani!

Pamiętacie zdjęcie, jakie Rihanna opublikowała w marcu na Twitterze? Jeśli nie, to przypominamy je poniżej:

RihannaRihanna Rihanna/Twitter

Wówczas nie do końca wiedzieliśmy, o co chodzi. Sugerowano, że jest to stylizacja, w jakiej piosenkarka wystąpi w jednej z sesji zdjęciowych, lub look, jaki zaprezentuje w najnowszym teledysku. Jednak żadna z tych wersji się nie sprawdziła.

Dziś wszystko jest już jasne. W przebraniu seksownej gejszy Rihanna pojawia się w specjalnym teledysku grupy Coldplay , jaki będzie wyświetlany podczas trasy koncertowej zespołu. Rihanna w odmienionej wersji będzie widoczna na telebimie i w ten sposób uświetni trasę koncertową grupy. Swoją drogą, gejsze pochodzą z Japonii, tymczasem piosenka, podczas której wyświetlone zostanie wideo z Rihanną, nosi tytuł "Princess of China" - pozostawiamy to bez komentarza. Co więcej, w klipie pojawiają się też elementy nawiązujące do hinduizmu. Chodzi o boginię Parvati , którą charakteryzuje co najmniej kilka rąk (zwykle 8) wyrastających z ciała. A więc rzeczywiście trudno o inne skojarzenia:

W długiej sukni, oryginalnej fryzurze i  we wspaniałych złotych kolczykach Rihanna podoba nam się szalenie. A wam? Zobaczcie wideo i oceńcie:

 

Zdjęcia zmysłowej stylizacji pięknej Riri znajdziecie zaś w naszej GALERII - zapraszamy!

Więcej o: