Już jest! Anna Mucha w sesji dla Reebok EasyTone - lepsza niż Miranda Kerr?

Anna Mucha z wózkiem, w różowych słuchawkach na uszach, z miską truskawek i...w płaskim obuwiu! Jak wam się podoba w takiej wersji? Dla porównania w naszej galerii również sesja Mirandy Kerr z najnowszej kampanii butów Reebok EasyTone.

Niedawno donosiliśmy, ze Anna Mucha została nową twarzą butów Reebok EasyTone . Zastąpiła na tej pozycji Edytę Herbuś, której kontrakt wygasł w tym roku. Tym samym Herbuś mogła wrócić do ukochanych szpilek, a Mucha - jak twierdzi wielu - na co dzień chadza teraz wyłącznie w obuwiu sportowym. Nic w tym dziwnego - w końcu ma sprawdzić, czy noszenie Reebok EsyTone naprawdę daje efekty. A te mają być spektakularne - wyrzeźbione mięśnie łydek, jędrna pupa i zgrabna sylwetka. Ania już teraz może pochwalić się nienaganną figurą, więc radykalnej zmiany pewnie nie zaobserwujemy. Cieszymy się jednak, że w końcu zamieniła niebotyczne obcasy na sportowe, wygodne - i jak się okazuje modne - adidasy.

Dotychczas na Lula.pl opublikowaliśmy tylko zdjęcia z backstage'u kampanii Muchy dla Reeboka ( tutaj ). Dziś pokazujemy wam już pełne efekty tej współpracy.

Na zdjęciach aktorka prezentuje się naturalnie i - jak można się łatwo domyślić - w sportowym stylu. Szkoda tylko, że zdecydowano się na makijaż smoky eyes - tzw. przydymione oko średnio pasuje do sportowego, energicznego klimatu sesji.

"Od zawsze wiadomo, że "Mucha nie siada" i to głównie ruch i ćwiczenia są sekretem mojej sylwetki - wyznała aktorka. - W moim zawodzie praca nad ciałem jest równie istotna, jak praca nad rolą. Niestety, nie zawsze mogę znaleźć czas na ćwiczenia na siłowni, a zależy mi żeby jak najszybciej wrócić do formy. Dzięki Reebok EasyTone nie tylko nie czuję presji związanej z ciężkimi treningami, ale mogę czerpać jeszcze więcej satysfakcji z codziennych aktywności. Dlaczego? Ponieważ nosząc buty Reebok EasyTone każdego dnia pracuję nad swoją sylwetką - dodała.

Naszym ulubionym zdjęciem z sesji jest to, na którym Mucha ma na uszach różowe słuchawki i ze smakiem zajada się dojrzałymi truskawkami. Aż ciężko uwierzyć, że ta uśmiechająca się do nas dziewczyna niedawno skończyła 30-tkę i jest matką półrocznego dziecka - przecież sama wygląda jak nastolatka! A na takie truskawki my też mamy w redakcji wielką ochotę...

Warto przypomnieć, że niedawno ukazały się też zdjęcia promujące kampanię Reebok EasyTone z modelką Miranda Kerr w roli głównej ( tutaj ). Obie sesje, choć z pozoru bardzo podobne, znacznie się od siebie różną. Muchę ucharakteryzowano na tzw. zwykłą "dziewczynę z sąsiedztwa", czy też na młodą, energiczną mamę. Tymczasem Kerr prezentuje się na zdjęciach niczym seksowny kociak, wamp. Jest też zupełnie inaczej wystylizowana - bardziej drapieżnie, sexy. Dla porównania:

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia z obu kampanii. Która ambasadorkę Reebok EasyTone wolicie - Anię Muchę czy Mirandę Kerr ? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Kto jest lepszą ambasadorką Reebok EasyTone?
Więcej o: