Seksowna i niegrzeczna Rihanna w obiektywie Terry'ego Richardsona - gorące zdjęcia!

Rihanna robi to, co lubi najbardziej - pozuje w szalenie seksownych pozach! A za obiektywem stoi sam Terry Richardson - poznaj efekty tej współpracy. Uwaga - zdjęcia są naprawdę gorące!

Ostatnio mówi się, że Rihanna drastycznie straciła na wadze. Poza tym artystka niedawno trafiła do szpitala z objawami skrajnego wyczerpania. Mówi się, że żyje zbyt szybko, robi zbyt wiele i w ogóle nie dba o siebie. Jednak na sesji, jaka powstała w studio legendarnego Terry'ego Richardsona , Riri raczej nie wygląda na wychudzoną i zabiedzoną. Przeciwnie - prezentuje się bardzo apetycznie i seksownie! Jak widać, Rihannie wystarczą zwykłe dżinsowe szorty i biały top by wyglądać powalająco. Nie trzeba tu wymyślnych fryzur czy pokręconych, przekombinowanych stylizacji jak u Lady Gagi. No, ale z taką uroda naprawdę nie ma się czemu dziwić.

Rihanna nie byłaby sobą, gdyby nie pozwoliła sobie choćby na małą prowokację. Dlatego na jednym ze zdjęć pokazuje środkowy palec. Ale to już chyba nikogo nie wzburza, prawda?

Zdjęcia Richardsona powstały na potrzeby najnowszej kampanii wody VitaCoco , której Rihanna jest ambasadorką. Dla przypomnienia, poprzednia kampania była utrzymana w całkowicie innym stylu, a włosy Riri miały wówczas rudy kolor:

Rihanna dla VitaCocoRihanna dla VitaCoco VitaCoco/Facebook

Swoją drogą, to właśnie napój kokosowy VitaCoco Rihanna popijała w teledysku do "Man down" . Pamiętacie?

Rihanna w teledysku do 'Man down'Rihanna w teledysku do "Man down" VitaCoco/Facebook

Zdjęcia z najnowszej sesji Rihanny autorstwa Terry'ego Richardsona znajdziecie w naszej GALERII . Uwaga - są naprawdę gorące!

Więcej o: