Nowe sklep vintage na modowej mapie Warszawy - odwiedź Pretty in Pink!

Nowy butik Pretty in Pink to nie lada gratka dla prawdziwych fashionistek i miłośniczek stylu vintage. Na wielkim otwarciu kreacjom przyglądały się m.in. Joanna Przetakiewicz i Monika Olejnik. Co konkretnie wybrały?

Jak wiadomo, ulica Mokotowska to najbardziej stylowe miejsce w całej Warszawie. To właśnie tutaj znajduje się bowiem najwięcej butików polskich projektantów, a także luksusowych światowych marek. Obok wytwornego salonu Macieja Zienia, oryginalnego butiku Roberta Kupisza czy minimalistycznego atelier Ani Kuczyńskiej od niedawna istnieje tam nowe wyjątkowe miejsce. To butik Pretty in Pink , w którym znajdziecie prawdziwe cuda.

Jak podkreśla współzałożycielka butiku, Joanna Świstak , Pretty in Pink to pierwszy w Polsce second-hand marek luksusowych. Sklep oferuje oryginalne ubrania (za równo na wieczór jak i na co dzień) z lat 50' , 60' i 70' takich marek, jak Chanel, Alaia, Louis Vuitton, Lanvin, Prada, Chloe, Gucci, Burberry, Marni czy Armani. Wszystkie kreacje mimo swoich lat są utrzymane w bardzo dobrej kondycji i - jak zapewnia Świstak - nie kosztują fortuny. Co więcej, w butiku można kupić również markową biżuterię, m.in. projektu Prady, Bottega, Veneta, Balenciagi i Miu Miu.

Na wielkim otwarciu Pretty in Pink pojawiły się gwiazdy, które naprawdę kochają modę i nie stronią od najlepszych marek - Joanna Przetakiewicz i Monika Olejnik . Dyrektor kreatywnej La Manii wpadła w oko elegancka czarna sukienka oraz kreacja w stylu hippie, Olejnik jak zwykle nie spuszczała z oka niebanalnych butów i skórzanych toreb:

Jeśli jesteś fanką vintage musisz koniecznie zajrzeć na Mokotowską 35 (wejście od Koszykowej). Niepowtarzalne kreacje czekają!

Więcej zdjęć z otwarcia butiku znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: