Najbardziej pożądany magazyn świata - erotyczne 25 Anji Rubik

Zajrzyjcie do wyczekiwanego magazynu Anji i Sashy. Jest jeszcze pikantniej niż myśleliśmy.

23. maja w Cannes odbyła się premiera nowego projektu Anji Rubik . 25 to 300 stron dedykowanych silnym, wyczulonym na estetykę kobietom stworzone przez kobiety wybitne - najlepsze fotografki i modelki na świecie. Magazyn promują przewrotne hasła jak "Let him watch you masturbate" i "Stop reading Cosmo ", a zapewne także jego cena (69 euro) to subtelny erotyczny żart.

Kwota za którą możecie nabyć magazyn w NY, Paryżu czy Mediolanie jest wygórowana, ale 25 to właściwie wydawnictwo książkowe. Objętość, sposób wydania, jakość druku  - wszystkie wskazują na pietyzm, z jakim projekt został przygotowany. Podobno ma on być dostępny w Polsce, ale konkretne lokalizacje są na razie tajemnicą. Na razie możecie wybrać się do paryskiego butiku Colette albo zajrzeć do środka razem z nami.

W środku numeru znajdziecie zdjęcia takich gwiazd fotografii jak Annie Leibovitz, Inez van Lamsweerde czy Elen van Unwerth . Dla nas zaskoczeniem była okładka. Akt na niej przedstawiony nie pokazuje ciała modelki, a młodej fotografki - Paoli Kudacki . Spodziewaliśmy się, że trafi tam Abbey Lee Kershaw , której zdjęcia i filmiki promują magazyn, ale Kudacki na okładce to świeże i zaskakujące rozwiązanie w świecie mody.

Obejrzyjcie pierwsze zdjęcia w GALERII . Gdy przedstawialiśmy wam szczegóły i plotki dotyczące pierwszego numeru byliście sceptyczni co do wyrafinowanej erotyki obecnej w magazynie. Co sądzicie teraz? My nie możemy doczekać się przejrzenia całego numeru.

Przeczytaj więcej o 25 Magazine:

Premiera magazynu Anji Rubik i Sashy - co znajdziemy w środku?

Więcej o: