Kristen Stewart i Charlize Theron w mrocznej sesji zdjęciowej - jak wypadły?

Seksowne i mroczne - takie są Kristen Stewart i Charlize Theron w sesji dla "Interview". Która wypadła lepiej?

Kristen Stewart i Charlize Theron promują film "Królewna Śnieżka i Łowca" - tym razem za pomocą sesji utrzymanej w klimacie glam gothic w magazynie "Interview" . Od razu przyznajemy - bardzo lubimy takie klimatyczne sesje. Mamy już dosyć zdjęć gwiazd z przyklejonym sztucznym uśmiechem i mocno wyretuszowanymi twarzami. Ostatnio do gustu przypadła nam również sesja Nicole Kidman - choć aktorka wzięła w niej udział z córkami i można było sądzić, że będzie to kolejny plik przeciętnych, przesłodzonych zdjęć, to efekt był wielce zadowalający - pamiętacie?

Zdjęcia Stewart i Theron, jakie pojawiły się w czerwcowym wydaniu "Interview" są takie, jak film, w którym wystąpiły obok siebie obie aktorki - tajemnicze, mroczne, niepokojące, a przy tym...seksowne. "Królewna Śnieżka i Łowca" to bowiem nieco inna wersja popularnej bajki. Jest w niej groźnie, demonicznie i bardzo epicko. A Zła Królowa, w którą wciela się Theron, jest niewyobrażalnie piękna. I zimna jak lód.

Naszym ulubionym ujęciem jest to, na którym aktorki wylegują się na stylowych sofach z bordowej skóry. Stewart prezentuje nieco androgyniczny look - ma na sobie jedwabny garnitur od Alexandra Wanga , obowiązkowo wysokie szpilki i włosy zaczesane do tyłu. Theron pozuje w seksownej czarnej sukience i bolerku:

W sesji aktorki pozowały w strojach takich marek, jak: Givenchy, Dior, Pucci, Salvatore Ferragamo, Valentino, Donna Karan czy Ives Saint Laurent. Zachwycił nas zwłaszcza płaszcz Stewart od Dries Van Noten :

Dużo więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Jak oceniacie sesję Kristen Stewart i Charlize Theron? Piszcie w komentarzach.

Więcej o: