Seksowny David Beckham z obnażonym torsem dla ELLE UK - zdjęcia i wideo

Pierwszy raz w historii brytyjskiego "Elle" na okładce wystąpił mężczyzna - seksowny David Beckham. Jednak okładka to nic w porównaniu z gorącymi zdjęciami, jakie znalazły się w środku. Beckham to dopiero ciacho!

Oto historyczny moment - na okładce lipcowego wydania brytyjskiego "Elle" po raz pierwszy wystąpił mężczyzna. I to nie byle jaki, bo sam David Beckham - duma Brytyjczyków i ulubieniec kobiet na całym świecie.

Sesja, o której było głośno od prawie dwóch miesięcy, nosi przewrotną nazwę "Made in England" , czyli zrobiony/wyprodukowany w Anglii. Zdjęcia wykonał Doug Inglish, a za stylizację sesji odpowiadała Simon Robins.

Nagi tors pokryty tatuażami, mokre skórzane spodnie i typowo letnia sceneria - naprawdę jest na co popatrzeć! Jednak mimo tego, że większość mężczyzn szaleńczo mu zazdrości - sylwetki, bogactwa, sławnej i pięknej żony oraz szczęśliwej rodziny - Becks podkreśla w wywiadzie, że ostatnie lata go nie zmieniły. Pozostaje równie nieśmiały, co na początku swojej kariery, nie komentuje faktu, że co roku trafia do rankingów najseksowniejszych mężczyzn na świecie, nie obnosi się specjalnie z tym, że co miesiąc na jego konto wpływa astronomiczna suma.

Co o sobie myślę? Hymmm....Sam nie wiem. Nienawidzę mówić o sobie, niech inni podsumowują moje dokonania. Jestem raczej nieśmiały.

Wiadomo już, że sesja dla "Elle" spodobała się Victorii Beckham . "Wypadł całkiem nieźle " - skomentowała zdjęcia męża na jednym z portali społecznościowych. My pozwolimy sobie na nieco większy entuzjazm - 37-letni Beckham wygląda po prostu rewelacyjnie!

David Beckham jest naszym bohaterem narodowym, jest ikoną, a "Elle" właśnie tak ważnym osobistościom proponuje miejsce na swojej okładce - tłumaczy wybór Beckhama na gwiazdę numeru naczelna magazynu, Lorraine Candy. - To pierwszy raz, kiedy zdecydowaliśmy się zamieścić na okładce zdjęcie mężczyzny. Wierzę, że Beckham jest równie uwielbiany przez kobiety i przez mężczyzn. Zresztą, czy ktokolwiek skrzywi się, widząc na naszej okładce zdjęcie jednego z najpiękniejszych facetów na świecie? Jestem pewna, że ten numer trafi do kolekcjonerskich zbiorów!

Dodajmy, że w sesji Beckham ma na sobie ubrania takich marek, jak Dior (np. oldskulowe granatowe dżinsy), Ralph Lauren , Alexander Wang (niebieski podkoszulek), Louis Vuitton (biały kaszmirowy top). Rzeczy tych samych domów mody ma w swojej garderobie Victoria.

Zdjęcia Davida Beckhama z sesji dla "Elle UK" znajdziecie w naszej GALERII

Polecamy też tzw. teaser sesji:

 
Więcej o: