Nowa dziewczyna Bonda - Berenice Marlohe - twarzą marki Swarovski [ZDJĘCIA]

Zobacz piękną Berenice Marlohe w nowej kampanii marki Swarovski.

Słyszeliście już o Berenice Marlohe ? Jeśli nie, to najwyższy czas poznać ją bliżej - już wkrótce zrobi się o niej naprawdę głośno! Ta francuska aktorka zagra bowiem nową dziewczynę Jamesa Bonda (czyli Daniela Craiga) w nowym filmie z serii - "Skyfall" .

Jestem zachwycona, że to właśnie wspaniała Berenice Marlohe będzie twarzą naszej zimowej kolekcji zatytułowanej "Kingdom of Jewels" - wyjaśnia Nathalie Colin, dyrektor kreatywna marki Swarovski. -Berenice ucieleśnia ducha nowoczesności, który zawsze leżał u podstaw projektowanych przeze mnie kolekcji. To aktorka o wielowarstwowej osobowości, tak charakterystycznej dla kobiety w interpretacji Swarovskiego. Łączy urodę z intelektem, wielokulturowe pochodzenie z autentyczną wyjątkowością, tryskającą energią osobowość z talentem aktorskim. Uosabia wynikający z pewności siebie kobiecy czar i prawdziwą dobroć. Czy to w kryształowej biżuterii, czy bez niej, Berenice ze swym urzekającym uśmiechem z pewnością błyszczy w oczach ludzi.

I dzieje się tak naprawdę, wystarczy tylko na nią spojrzeć:

Mamy wrażenie, że za sprawą intrygującej Berenice cały świat będzie jeszcze bardziej wyczekiwał premiery "Skyfall" . Czyżby piękna Francuzka miała przyćmić samego Daniela Craiga?

Wszystkie zdjęcia z sesji Bérénice Marlohe dla marki Swarovski znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: