Karolina Kurkova jako diva glam rocka - rewelacyjne zdjęcia!

Vogue Mexico na potrzeby czerwcowego "Health Issue" zrezygnował z dosłowności. Zamiast promocji sportu mamy 100% kobiecości.

Z okładki krzyczy tytuł "Lekcja krągłości. Powrót do zmysłowości (i do prawdziwej kobiecości)". Twarzą prozdrowotnego numeru została Karolina Kurkova , Czeszka znany z klasycznej urody i, zakończonej już, kariery w Victoria's Secret. Jak na byłego Aniołka przystało 28-latka ma biodra, talię i biust. W nowej sesji prezentuje się rewelacyjnie!

Na zdjęciach Mariano Vivanco Karolina prezentuje się jak glamrockowa wokalistka, ale scenografia sugeruje raczej zdezelowany plan filmowy (z krzesłem reżyserskim dla Kurkovej). Stylizacje Sarah Gore Reeves są bardzo zmysłowe, ale daleko im do wulgarności. Prezentują ubrania z aktualnych kolekcji wiosna/lato, akcentując głównie trend na klepsydrową sylwetkę z body w stylu retro. Takie propozycje pojawiły się m. in. w tak ważnych kolekcjach jak Prada i Dolce & Gabbana .

Do klimatu retro nawiązuje też dziwna fryzura modelki - dwa zawinięte nad czołem rulony. Jak mogliśmy się przekonać na polskich czerwonych dywanach, ten motyw jest bardzo modny i popularny. W edytorialu klimat retro jest wszechobecny, a opuszczone przyczepy dodają tu szczyptę nostalgii. Dawno nie widzieliśmy tak dobrych zdjęć Kurkovej.

Co wy sądzicie o sesji w Vogue Mexico? Wolicie taką stylistykę czy "sportowe" okładki niektórych Vogue'ow?

Zobacz także:

Okładki Vogue'a na czerwiec - czy inicjatywa zdrowia działa?

Więcej o: