Monica Bellucci i Bianca Balti ponownie w kampanii Dolce & Gabbana - autoplagiat?

To już kolejna kampania włoskiego duetu oparta na pomyśle ?wielopokoleniowa sycylijska rodzina?. Oczywiście, familię Dolce& Gabbana wyróżniają nietypowo piękne kobiety - Monica Bellucci i Bianca Balti.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana pomyśleli "po co zmieniać doskonałe?" i w tym sezonie powtórzyli swój pomysł na kampanię wiosenną. Szeroko omawiane w mediach, porównywane do "Ojca Chrzestnego" i "Maleny", zdjęcia z włoskimi seksbombami w naturalnych, rodzinnych sytuacjach były hitem sezonu. Fotografie Giampaolo Sgury przedstawiały seksowną i wiecznie młodą aktorkę Monicę Bellucci i włoską modelkę, muzę duetu Biancę Balti w otoczeniu anonimowych Włochów różnych pokoleń, od dzieci do starców. Całość w klimacie włoskiego południa, radości życia i szacunkiem dla lokalnej społeczności.

Kampania Dolce & Gabbana wiosna 2012Kampania Dolce & Gabbana wiosna 2012 mat. prasowe Dolce & Gabbana kampania Dolce & Gabbana, wiosna 2012

W tym sezonie Sgura, Bellucci i Balti spotkali się ponownie, żeby stworzyć jesienną, pozbawioną słońca, ale niepozbawioną radości wersję sesji. Dołączyła do nich włoska dziedziczka i celebrytka - Bianca Brandolini . To piękna kobieta i bywalczyni salonów na całym świecie, ale nie możemy się oprzeć wrażeniu, że zdjęcia z kampanii nie są dla niej korzystne. Oficjalny rok urodzenia gwiazdki to 1987, miałaby więc być 3 lata młodsza od Balti (i o całe 23 od Bellucci ), czego zdecydowanie nie widać na fotografiach.

Mimo zgaszonych barw i wieczornej pory nowa kampania Dolce & Gabbana tętni życiem. Nastrój święta, tłumy w barach, koncerty i kolorowe bryczki - Italia kusi. Mimo powtórzenia pomysłu, kampanię duetu musimy zaliczyć do udanych. Balti i Bellucci po prostu nigdy nam się nie znudzą.

GALERIA

Więcej o: