JAC Jagaciak w Vogue China - jak zwykle wyrafinowana

Vogue China proponuje jesień w soczystych barwach. Sesja z JAC jest ozdobą sierpniowego numeru.

Niedawno pisaliśmy, że JAC jest najbardziej znaną polską modelką w Azji. Japończycy uwielbiają także Anję Rubik (za sprawą edytoriali w Vogue Japan), ale Chiny należą do Moniki. W lipcu 18-latka trafiła tam na pierwszą w karierze okładkę Vogue, a w sierpniowym numerze pozuje do udanego edytorialu w dziale "Miss Vogue ". Modelka pozuje na tle krajobrazów Szanghaju - najgęściej zaludnionego miasta świata.

Okładka chińskiej edycji przedstawia Monikę i Liu Wen w perukach z króciutką, prostą grzywką. Jednak w numerze sierpniowym Polka wraca do swojego klasycznego wizerunku - znów ma gładką fryzurę z przedziałkiem. Podziwiamy pomysł stylisty ze złotymi wsuwkami - na zdjęciach wygląda to jak wyrafinowana ozdoba do włosów czy nausznica. Elegancka i wyrafinowana Monika przypomina nam zdjęcia z ostatniej kampanii z jej udziałem - w sezonie jesień zima modelka jest twarzą chińskiej marki Ellasay .

Na fotografiach Johna Minh Nguyen , JAC prezentuje klasyczną wizję kobiecości. Ołówkowe spódnice, mocno podkreślona talia, rękawy 3/4 - te motywy odwołują się do europejskiej elegancji z połowy XX wieku. Nic dziwnego, że dominującą w sesji marką jest Dior. To skandalu i oddaleniu Galliano francuski dom mody szuka nowej tożsamości wśród pamiątek po Christianie Diorze. Motywy retro są jednak odświeżone nowoczesną kolorystyką - zamiast barw jesiennej przyrody, mamy intensywne kolory kamieni szlachetnych. Cudo!

Podoba wam się nowa sesja JAC? Czy tej jesieni planujecie nosić kolory i stonowane barwy ziemi?

Więcej o: