Zuzanna Bijoch zmultiplikowana w Vogue Japan - futurystyczna sesja

Tym razem Vogue Japan zaprosiło do współpracy nie Anję Rubik, ale inną top modelkę z D'vision - 18-letnią Zuzannę Bijoch.

Najnowsze zdjęcia modelki wykonał Sharif Hamza , a sesja nosi tytuł "Hard at Work". Można odnieść wrażenie, że to grafik pracował ciężko, bo w każdym ujęciu występuje nie jedna Zuzanna Bijoch , ale trzy albo cztery jednocześnie. Fotomontaż został sprytnie ukryty, pozy "modelek" współgrają ze sobą, więc zdjęcia są realistyczne i zaskakujące. Pomysł na precyzyjne posklejanie zdjęć jednej dziewczyny wygląda bardzo efektownie, a jednocześnie jest najwyższą formą uznania dla jej pracy.

Edytorial prezentuje spójne zestawienia ubrań z jesiennych kolekcji wielu projektantów, a za stylizację odpowiadała Giovanna Battaglia , znana stylistka (m. in. Vogue Uomo, W ), była modelka i partnerka syna Carine Roitfeld . Battaglia w swoim codziennym życiu prezentuje eklektyzm w świetnym wydaniu i w podobnym duchu ubrała Zuzannę Bijoch . W oczy najbardziej rzucają się oryginalne buty, zapowiadające się na hit edytoriali. Poduszkowa podeszwa Pollini czy bryłowate dziwactwa od Garetha Pugha - zawsze warto spojrzeć na dół strony.

Naszym zdaniem te zdjęcia potwierdzają bardzo wysoki status Zuzy jako gwiazdy światowego modelingu. Co sądzicie o nasyconych barwach nowych zdjęć i efekcie współpracy z Sharifem Hamzą?

GALERIA

Więcej o: