Trendy na jesień w L'Officiel - sesja Patrycji Gardygajło i Mai Salamon

Dwie polskie modelki z D'vision wystąpiły w edytorialu dla paryskiego L'Officiel. Patrycja Gardygajło i Maja Salamon zmierzają w stronę modelingowej czołówki.

Obie zostały zauważone na arenie międzynarodowej w 2012 roku. Bardziej rozpoznawalna jest Patrycja, ale jest też od Mai starsza i wcześniej zaczęła pracę w modelingu. Ich intrygująca uroda pozostaje w kontraście i akcentuje wielki atut urody dziewczyn z Polski - różnorodność. Eteryczna blondynka i wyrazista, chłodna brunetka zachwycają w sierpniowym numerze francuskiego L'Officiel .

Do ostatnich sukcesów Patrycji należy zaliczyć też wrześniową okładkę Vogue Portugal . Ta mało prestiżowa edycja często używa zdjęć z publikowanych wcześniej edytoriali, ale tym razem powstał piękny portret Patrcyji autorstwa Marcina Tyszk i. To pokrzepiające, że Tyszka jeszcze czasem robi zdjęcia i nie przerzucił się zupełnie na karierę medialną. Okładka jest świetna, a do Patrycji bardzo pasują mroczne klimaty z jesiennych kolekcji. Spódnica z piórami Gucci i wizaż w stylu Dolce & Gabbana to strzał w dziesiątkę. Patrycja Gardygajło na okładce Vogue Portugal, wrzesień 2012Patrycja Gardygajło na okładce Vogue Portugal, wrzesień 2012 mat. prasowe D'vision

We francuskim L'Officiel Gardygajło i Salamon prezentują trendy na nadchodzącą jesień. Sesja pokazuje jak jesienne ubrania sprawdzą się przy różnych typach urody, bo Polki są bardzo różne. Poznaj trendy w wersji polsko-francuskiej.

GALERIA

L'Officiel Paris, sierpień 2012 Foto: Takay Stylizacja: June Nakamoto Fryzury: Christoph Hasenbein Make-Up: Tatsu

Więcej o: