4 hipnotyzujące okładki Vs. Magazine - kto wypadł najlepiej?

Vs. Magazine zwerbował całkiem niezłą obsadę do swojego najnowszego wydania 'Eccentric'. Sprawdź, kto znalazł się na okładce.

4 unikalne gwiazdy i 4 wyjątkowych fotografów. Efektem tej współpracy są 4 wyjątkowe okładki jesienno-zimowego wydania Vs. Magazine "Eccentric" . Każdą z okładek zdobi czarno-białe zdjęcie, "ochlapane" intensywnie różową grafiką.

Zapierająca dech w piersiach Coco Rocha uwieczniona została przez genialną Ellen Von Unwerth . Na zdjęciu modelka w dramatycznym makijażu i upięciu stylizowanym na lata 60. wręcz hipnotyzuje czytelnika spojrzeniem.

Na kolejnych okładkach obok Coco znalazły się jeszcze 3 wyjątkowe aktorki. Amanda Seyfried , która miała to szczęście po raz kolejny współpracować z fantastycznym fotografem Guyem Aroch oraz młodziutka Rachel McAdams . Tę ostatnią sfotografowała inna znana gwiazda Hollywoood, Drew Barrymore . Nie jest to pierwszy raz, kiedy Drew znalazła się po drugiej stronie obiektywu. Aktorka nie od dziś jest wielką pasjonatką fotografii i ma już na swoim koncie parę udanych sesji. Wielkim fanem jej talentu jest właśnie Vs. Magazine , z którym miała okazję współpracować przy okazji jednej z sesji inspirowanej seksownymi latami 70., która ukazała się w magazynie (film zza kulis zobaczyć możecie tutaj) .

Ostatnią, czwartą wersję najnowszego wydania Vs. Magazine zdobi Liv Tyler . Aktorka, która pracuje również jako modelka, stanęła przed obiektywem innej gwiazdy modelingu, supermodelki lat 90. Heleny Christensen . Tak jak w przypadku poprzednich wersji okładek, również na tej główną rolę odegrały oczy aktorki. Wyłaniająca się niczym nimfa z tafli wody Liv, z lekko rozmazanym makijażem prezentuje się na zdjęciu znakomicie. A jej niewinne lecz zarazem przeszywające spojrzenie, naszym zdaniem bije na głowę inne okładki Vs. Magazine "Eccentric" .

Zdjęcia wszystkich 4 okładek znajdziecie w naszej galerii .

A waszym zdaniem, która z gwiazd wypadła najlepiej? Oddajcie głos w naszej sondzie.

Która gwiazda na okładce Vs. Magazine wypadła najlepiej?
Więcej o: