Nowa kolekcja KARL by Karl Lagerfeld - zaskakująca?

Zobaczcie, co tym razem przygotował dla klientek net-a-porter wszechstronny projektant.

Druga kolekcja tańszej linii Lagerfelda - KARL , pojawiła się właśnie na stornie luksusowego sklepu internetowego Net-a-porter .

Co na ten sezon zaproponował projektant? Jak w przypadku pierwszej kolekcji, również ta jest damską mieszanką odzwierciedlającą prywatny styl Lagerfelda . Ostro wykończone kurtki przypominające fraki, nowe wariacje białych kołnierzyków oraz charakterystyczne dla Kaisera czarne, skórzane rękawiczki.

Oczywiście w linii KARL przeważa kolorystyczny duet biel z czernią, ale ku naszemu zdziwieniu, znalazły się też propozycje w militarny wzór- moro oraz troszkę zgaszonej czerwieni. A modną w tym sezonie czarną, licowaną skórę, projektant wykorzystał do stworzenia linii kurtek, kamizelek, sukienek oraz spodni.

Jednak w redakcji, naszym zdecydowanym faworytem są jeansy z logo linii, które z daleka tworzy coś na wzór kraty zwanej potocznie "kurzą stopką" lub też 'psim zębem". Klasyczną, czarno - białą wersję tego typu kraty, spopularyzowała Coco Chanel .

Ceny ubrań z nowej kolekcji Karla Lagerfelda wahają się między 40 a 4,500 Euro i dostępne są na stronie butiku net-a-porter .

Zdjęcia wybranych rzeczy z kolekcji znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: