Dodatki z najnowszej kolekcji Dolce & Gabbana Spring Summer 2013

Kolekcja inspirowana Sycylią zachwyciła nas dodatkami. Przyjrzyj się im z bliska.

Zaprezentowana ostatnio najnowsza kolekcja tego włoskiego domu mody to ukłon projektantów w stronę przepięknej włoskiej wyspy Sycylii. Dolce & Gabbana przygotowali sylwetki w stylu lat 50. z mnóstwem misternie wykonanych szczegółów (więcej na temat samego pokazu przeczytacie tutaj ).

Naszą szczególną uwagę zwróciły jednak wyjątkowe dodatki jakie znalazły się w kolekcji na przyszły sezon. Plecione torby w formie kuferków, torebki do ręki oraz małe koszyczki. Wszystko zachowane w podstawowych kolorach słonecznej Italii, czyli dość żywej czerwieni, błękicie i zieleni. Ale to nie wszystko! Zachwyciła nas również różnorodność zaprezentowanych na wybiegów modeli butów. Finezyjne koturny, zdobione podobnymi aplikacjami jak na tkaninach, płaskie półbuty w szpic, wykonane z kordonka czy też koronki oraz plecione sandały, płaskie lub na platformie. Jednak to koturna wykonana z giętej wikliny zawojowała nasze serce!

Dolce & Gabbana/ Facebook

Każda z modelek na głowie miała opaskę, wykonaną z jedwabnej chustki oraz wielkie klipsy, na które nie można było nie zwrócić uwagi. Zaprezentowane zostały również pojedyncze modele okularów w kolorowe paski, przewodni motyw kolekcji.

Dolce & Gabbana/ Facebook

Dokładne zdjęcia dodatków Dolce & Gabbana znajdziecie w GALERII .

Więcej o: