Premiera kolekcji Anny Dello Russo dla H&M - zobacz, kto bawił się w Paryżu [ZDJĘCIA + WIDEO]

Gigantyczna impreza z okazji premiery kolekcji Anny Dello Russo dla H&M z uwagi na trwający tam Tydzień Mody odbyła się w Paryżu. Zobaczcie, kto się na niej pojawił.

Anna Dello Russo jest chodząca reklamą tych iście "dellorussowskich" dodatków jakie stworzyła przy współpracy ze szwedzką sieciówką. Ta barwna postać świata mody uwielbia akcesoria, a jej cała garderoba zajmuje oddzielne mieszkanie. Wszystko co Annę otacza, związane jest z przepychem i przesadą, więc nikogo nie zdziwiło, że impreza zorganizowana z okazji premiery kolekcji należała do największych i najgłośniejszych wydarzeń towarzyszących paryskiemu Tygodniowi Mody.

mat.prasowe H&M

Blogerzy, modelki, projektanci i dużo klonów Anny, ubranych w akcesoria z H&M. Oprócz tego każdy z gości dostał maskę z podobizną Anny, a sama gwiazda wieczoru pojawiła się na imprezie opuszczając się z sufitu paryskiego kabaretu Paradis Latin na huśtawce w kształcie serca, wykonanej z różowych plastikowych róż. Oczywiście nie zabrakło również prezentacji teledysku Dello Russo, jaki powstał na potrzeby kampanii oraz oficjalnego przywitania, podczas którego usłyszeliśmy:

"Excess for me means success"

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza: "brak umiaru to wykładnik sukcesu" - niewątpliwie coś w tym jest.

mat.prasowe H&M

Ten wyjątkowy wieczór uświetnił również występ Azealii Banks. Na imprezie pojawiły się największe nazwiska w świecie fashion. Na zdjęciach zobaczyć możemy zaprzyjaźnionych z naczelną Vogue Nippon projektantów: Jeremiego Scotta, czy też Petera Dundas, projektanta Pucci. Oczywiście pojawiła się też cała plejada modelek między innymi: Karlie Kloss, Jessica Stam, Constance Jablonski czy też Isabeli Fontana.

Nie zabrakło również gości z Polski. W 'Paradis Latin' pojawiły się między innymi Anja Rubik i Monika JAC Jagaciak a dodatkowo na zdjęciach wypatrzyłyśmy naszego serdecznego kolegę Marcina Świderka, szefa działu moda w magazynie Glamour.

Kto jeszcze pojawił się na imprezie? To możecie zobaczyć w naszym wideo.

Zobacz wideo

Dodatki Anny Dello Russo trafią do sklepów H&M już dzisiaj. A tutaj znajdziecie dokładny opis kolekcji wraz z cenami.

Zdjęcia z imprezy znajdziecie w GALERII.

Więcej o: